NOWA KOLEKCJA ECHO MIAMI SUMMER

nik pocztowy

Świeża, promienna, lekka i kolorowa – taka jest nowa kolekcja polskiej marki ECHO na wiosnę 2016. Inspiracją do powstania kolekcji i sesji zdjęciowej w Miami była znana amerykańska aktorka Blake Lively, która jest uosobieniem świetnego stylu i nonszalanckiej elegancji. I tak, znajdziemy tutaj 50 odcieni lata, od bieli, cytryny, maliny po zieleń i granat oceanu. Do tego miks wzorów, luźne cięcia, szerokie spodnie, kombinezony, paski i kwiaty. Nie zabrakło też dwóch najmodniejszych kolorów tego sezonu wg Pantone, czyli pudrowego różu i błękitu. Ja jestem zakochana w tej kolekcji! A jak wam się podoba?

pocztowy-1pocztowy-6-22ik pocztowy-14ik pocztowy-16ik pocztowy-18nik pocztowy-19nik pocztowy-20nik pocztowypocztowy-2pocztowy-3pocztowy-4pocztowy-7pocztowy-8pocztowy-9pocztowy-11pocztowy-12pocztowy-13znik pocztowy-5znik pocztowy-15znik pocztowy-17znik pocztowy-21znik pocztowy-23Zpocztowy-10

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz