NOWA KOLEKCJA JOANNY HORODYŃSKIEJ DLA SI-MI

1

Joanna Horodyńska już po raz trzeci stworzyła autorską kolekcję ubrań dla polskiej marki SI-MI. Tutaj możecie zobaczyć poprzednią.

Punktem wyjścia do nowej kolekcji stała się … falbana. Od rana do wieczora. Jest asymetryczna, spektakularna i momentami przerysowana. Inspirowana przesadną modą lat 80’, wychodzi na pierwszy plan.
Kicz jest dla mnie prawdziwie stylowy – opowiada Joanna. Lubię mierzyć się z tematami, które zazwyczaj omijałam w swoim stylu. Tym razem właśnie chodzi o falbanę. Właściwie to nigdy specjalnie jej nie lubiłam. Nie traktuję falbany romantycznie ani zbyt tanecznie. Oczywiste i łatwe do odgadnięcia koncepcje nigdy mnie nie interesują. Chciałam żeby była oryginalna, seksowna, a nawet momentami perwersyjnie wyeksponowana, a to za sprawą lateksowego, gorsetowego pasa.

Falbany powtarzają się na sukienkach, spódnicach, a nawet spodniach, ale słodyczy kolekcji dodają kolory. Trochę bladego różu, dużo błękitu i kolorowe sznurki w gorsetowych pasach. Wszystko przykryte płaszczem, czy to kobiecym klasycznym, czy mocnym lateksowym. Joanna nadaje indywidualny ton, zawsze.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

 

Autorem zdjęć jest Piotr Porębski / agencja Metaluna, sesję stylizowała Joanna, makijaż Beata Milczarek agencja Metaluna, włosy Sylwia Habdas. Produkcja: Agata Bartosz, wsparcie w realizacji sesji: Kamil Macionczyk.

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz