NOWA KOLEKCJA SYLWII MAJDAN

sylw

Tłoczone materiały, skóra cięta laserowo i przepięknie zdobione koronki to niezwykłe detale wyróżniające nową, limitowaną kolekcję marki Sylwia Majdan.

Pierwsza kolekcja Sylwii, którą pokazałam wam późnym latem 2013, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego z niecierpliwością czekałam na jej kolejne rzeczy. No i nareszcie są:-)
Tym razem projektantkę ze Szczecina zainspirowały lata 60. oraz najwyższej jakości hiszpańskie i włoskie tkaniny, które doskonale korespondują z klasycznym fasonem linii „A” podkreślającym kobiecą talię, ukrywającym biodra i eksponującym nogi. Zastosowane sztywne materiały zdobią wyraziste printy w psy i serca powtarzające się na sukienkach, spódnicach, bluzkach, marynarkach, spodniach i szortach.
– „Najnowsza kolekcja jest dedykowana przede wszystkim kobietom szukającym nowych, ciekawych linii i krojów, które w sposób niebanalny podkreślą ich dziewczęcość. Tworząc te projekty, starałam się wykorzystać moje wieloletnie doświadczenie i bezpośredni kontakt z klientkami” – mówi Sylwia Majdan.

Zdjęcia: Ewa Bernaś,  stylizacja: Agnieszka Ogrodniczak

8 13 75 53 4 10 50 1 22 63 54 1947 65 57 4144

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz