NOWE BOHO NATALII JAROSZEWSKIEJ

jaro

Natalię Jaroszewską znam od 13 lat, od jej pierwszego pokazu w Warszawie, kiedy jako skromna studentka ASP w Łodzi postanowiła premierowo pokazać swoją kolekcję w jaskini lwa.  I od tamtej pory, co roku jestem na jej pokazie i oglądam kolejne sukienki. Myślę, że gdyby Natalii kazano wybrać jedną rzecz z damskiej garderoby, bez której nie wyobraża sobie życia i swojego pokazu, to byłaby to sukienka. Jej znak rozpoznawczy. Najchętniej, długa do ziemi, z jedwabiu, w kolorach morza, w stylu boho. Kiedy więc zaczął się wczorajszy, najnowszy pokaz Natalii na Mysiej 3, na początku byłam bardzo zaskoczona, bo po pierwsze zobaczyłam na wybiegu czerń, i jeszcze raz czerń, z odrobiną bieli, a po drugie garnitury, krótkie spodenki, kombinezony, długie, skórzane spodnie i kamizelki. Może Natalia potrzebowała w swojej modzie kontrastu do cypryjskich błękitów, turkusów i słońca? (Natalia od dwóch lat mieszka na stałe na Cyprze:-) Ale w drugiej części pokazu pojawiły się również sukienki, czarne, proste, rasowe, do ziemi, z gołymi plecami albo bardzo głębokimi dekoltami z przodu. Kilka z szarych cekinów, kilka zupełnie przeźroczystych. I na finał cudo z perłowo-srebrnych cekinów. Splendoru całej imprezie dodawał zespół Soundfire grający podczas pokazu na żywo (wyjątkowa rzadkość na pokazach mody w Polsce), a ściany zdobiły piękne obrazy, portrety kobiet namalowane przez Natalię.

Dopiero teraz, po napisaniu relacji na gorąco, uświadomiłam sobie, że tytuł nowej kolekcji Natalii Jaroszewskiej brzmi „New Bohemian“. Nowe Boho jest więc czarne i seksowne!

Gwiazdy na pokazie zobaczycie tutaj.

FOT. MWMEDIA

MWA_5922 MWA_5980 MWA_6029MWA_5954 MWA_5941 MWA_6074 MWA_6105 MWA_5950MWA_6102MWA_6124MWA_6130

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz