POKAZ TERESY ROSATI W NOWYM JORKU

collection-of-teresa-rosati-5

Polska projektantka Teresa Rosati pokazała swoją nową kolekcję w niesamowitym miejscu i na bardzo oryginalnym wybiegu:-) Mianowicie w Nowym Jorku na luksusowym jachcie AIDAluna.

Znalazłam się w gronie tylko dziewięciu projektantek zaproszonych do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu. W finale projektu – J Autumn Fashion Show – została zaprezentowana wyłącznie moja kolekcja. Do tego niezwykłego pokazu mody zostałam zaproszona przez Jessice Minh Anh – jedną z najbardziej innowacyjnych producentek pokazów mody na świecie i również modelkę. Poprzednie edycje odbywały się już na wieży Eiffla i na statku płynącym po Sekwanie w Paryżu, w Grand Canyon, w One World Trade Center w Nowym Jorku czy Tower Bridge na Tamizie w Londynie – opowiada Teresa Rosati.
Motywem przewodnim tej edycji show była kobieta jako symbol siły i odwagi. Na wyjątkowym wybiegu na tle słynnej panoramy Manhattanu swoje kolekcje przedstawiły wyłącznie kobiety – projektantki z różnych stron świata.
Kolekcja AUTUMN WAVES Teresy Rosati to eteryczne falbany i plisowania w pełnej lekkości romantycznej odsłonie. Inspirowana jest stylem wiktoriańskiej Anglii – dominują wysokie stójki, falbany, kunsztowne hafty i zdobienia. AUTUMN WAVES to jesienny spacer po nowojorskim Central Parku. Wśród zgaszonych czerwieni, beży i zieleni, przebija się niezgłębiona czerń.

jessica-minh-anh-in-teresa-rosati-1 teresa-rosati-at-jessica-minh-anhs-autumn-fashion-show-1 teresa-rosati-at-jessica-minh-anhs-autumn-fashion-show-2 teresa-rosati-jessica-minh-anhjessica-minh-anhs-autumn-fashion-show-teresa-rosati-collectionjessica-minh-anhs-autumn-fashion-show-2016-teresa-rosati

Teresa Rosati z producentką niezwykłych pokazów i modelką Jessicą Minh Anh.

jessica-minh-anh-and-designer-teresa-rosati

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz