PREMIEROWA KOLEKCJA LIDKI KALITY!

lidka

To pierwsza autorska kolekcja Lidii Kality po jej odejściu ze stworzonej przez nią marki Simple. Ale powiedziałabym, że prostota i wyrafinowanie to cały czas znak rozpoznawczy Lidki Kality. Ona sama pięknie mówi o modzie i o swojej nowej kolekcji: „Projektant tworzy dzieła ulotne. Zachwycają krótko – nie zostają w pamięci, usuwane przez nowe pomysły.(…) Projekt oznacza dla mnie stworzenie idealnej kombinacji formy i koloru, i zawsze chcę, by był przeżyciem estetycznym dla osoby, która go wybierze”.

WIOSNA-LATO 2014 u Lidii Kality to triumf pomarańczu. „Zakochałam się w jego różnych odcieniach łączonych niebanalnie w obrazach Marka Rothko, widzianych na warszawskiej wystawie w czerwcu 2013.

Kiedy myślę o nowym sezonie, sylwetka nieodparcie dzieli mi się na dwie części : W roli głównej wiosna-lato 2014 : BLUZKA I SPÓDNICA.

Drugim bardzo ważnym tematem jest warstwowość. Sukienki stają się bardziej przestrzenne, ponieważ otrzymają różne bluzki noszone na wierzch lub „halki” z kontrastowej siatki widoczne spod spódnicy.

Królową jednak zostanie spódnica – wracają plisowania, ale wkradną się też nowe długości: do połowy łydki, noszone do białej, troszkę „za dużej” koszuli.

Trzecim tematem, który wyznaczył trend nadchodzącego lata, to sport w wersji glamour.

Czyli dużo miękkich melanżowo-szarych dzianin i tkanin. Sportowa siatka wplątana w miejskie sukienki  dzienne. Motywujące do działania hasła „MAKE THINGS HAPPEN”  lub „ NO RULES IN THE GAME” na bluzkach łączonych z eleganckimi białymi koszulami.”

Zobaczcie zdjęcia premierowej kolekcji Lidii Kality.

ZDJĘCIA I MATERIAŁY PRASOWE: LIDIA KALITA

15 18 22 24 27 30 33 35 37 42 45 46 48 51 55 56 lookbook14120

A tutaj moja stylizacja w pomarańczowej sukience Lidki:-)

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz