SKARBY OD LILOU

Kompozycja naszyjników Lilou

 

Pamiętam dokładnie, kiedy kilka lat temu zaczęła się moda na Lilou. Jeszcze nie do końca było wiadomo, co to takiego jest, ale cieniutki, kolorowy sznureczek na ręku z zawieszką w kształcie serduszka, koniczynki lub medalika z wygrawerowanym imieniem był marzeniem prawie każdej dziewczyny. Przy Mokotowskiej, niedaleko Placu Trzech Krzyży, tuż przed świętami Bożego Narodzenia otwarto butik, (ha, eksluzywne butiki i przestronne salony to są dzisiaj), gdzie mieściło się kilku klientów, a za ladą stała osobiście właścicielka i pomysłodawczyni Lilou – Magdalena Mousson-Lestang.  Klientek przybywało, salony rosły jak grzyby po deszczu, i dziś Lilou to potężna marka nie tylko z bransoletkami, ale również z naszyjnikami, pierścionkami, kolczykami i torebkami. Zaletą jest to, że każda z tych rzeczy może być spersonalizowana, czyli mieć osobisty podpis właścicielki. Chciałabym wam zaprezentować najnowsze dzieła firmy, kolekcje Tresors i Cassis.

Kolekcja Cassis to cztery modele ażurowych naszyjników w charakterystycznych dla marki kształtach serca, medalika, koniczynki i lilijki. Nawiązują one do miłości, harmonii, szczęścia i nadziei, czyli jakże ważnych emocji w naszym życiu. Jest ona w pełni personalizowana: można wybrać kolor i długość naszyjnika oraz nanieść na nim osobisty grawerunek.
Naszyjnik Cassis lilijka

Naszyjnik Cassis serce

 

Naszyjnik Cassis medalik

Naszyjnik Cassis koniczynka

Kolekcja Les Trésors de Lilou to zupełnie nowe spojrzenie na charakterystyczne dla marki formy. Składa się ona z pierścionka tworzonego przez połączone ze sobą legendarne już kształty medalika, serca, koniczynki i lilijki w formie ażurowej. Dopełnieniem kolekcji jest bransoletka i kolczyki. Kolekcja jest odzwierciedleniem najcenniejszych emocji, jakie towarzyszą nam w życiu – harmonii, miłości i szczęścia. Jednym z ogniw kolekcji jest także lilijka niosąca ze sobą nadzieję, wiarę i siłę.

Projektanci Lilou, zachowując filozofię personalizacji marki przygotowali dwie możliwości naniesienia wyjątkowego, osobistego grawerunku na biżuterii z najnowszej kolekcji. Bransoletka, wśród ażurowych elementów, posiada medalik, na którym można nanieść specjalny grawerunek z ważna datą, dedykacją lub imieniem ważnej dla nas osoby. Również na wewnętrznej części pierścionka, wykonanego z 14 karatowego złota lub ze srebra próby 925, można zapisać to, co dla nas ważne. Grawerunek wykonywany jest w Atelier Lilou.

Bransoletka i kolczyki z kolekcji Les Trésors de Lilou występują w srebrze i pozłoceniu. Pierścionek wykonany jest z 14 karatowego złota lub srebra.

Bransoleka Les Trésors de Lilou

Kolczyki Trésors de Lilou 1

Klczyki Trésors de Lilou 2

Pierścionek Trésors de Lilou

I na koniec klucz do szczęścia od Lilou.

Projektanci Lilou stworzyli zawieszkę „Klucz”, w którym zaklęte są wszystkie pragnienia. Jest on talizmanem symbolizującym fantazję i wiarę w spełnienie marzeń. Jego centralna część jest w kształcie charakterystycznej dla marki koniczyny, która jest synonimem szczęścia i powodzenia. Nowość Lilou, „Klucz” do spełnionych marzeń można spersonalizować nanosząc na nim wyjątkowy, osobisty grawerunek.

„Klucz” Lilou to idealny prezent dla najbliższej nam osoby, której chcemy podarować radość i wiarę w to, że marzenia się spełniają jeśli tylko bardzo tego pragniemy.

Klucz Lilou

Kolekcja Les Trésors de Lilou, Cassis oraz klucz dostępne są we wszystkich salonach Lilou oraz na www.lilou.pl

Fot. mat.pras. Lilou
Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz