SUKCES POLKI W ŚWIATOWYM KONKURSIE MODELEK

ola

Co prawda, nasza polska modelka Aleksandra Przybyła nie wygrała międzynarodowej edycji konkursu „Fresh Faces”, ale zrobiła ogromne wrażenie na jurorach i dostała propozycję podpisania kilku kontraktów. Ola wzbudziła zainteresowanie czołowych agencji modelingowych i jako jedyna, została wyróżniona dwiema nagrodami specjalnymi. Jedną z nich jest sesja zdjęciowa na okładkę „Beauty Magazine“ w Hiszpanii, a drugą ekskluzywna biżuteria. Ola wraca też do Polski z kontraktem gwarantowanym w jednej z najlepszych agencji w Tajlandii. [O polskiej edycji konkursu „Fresh Faces” możecie przeczytać tutaj.]

IMG_1071 2

Po finałach na 5 kontynentach, ponad 30 modeli i modelek z całego świata, zaprezentowało się podczas konkursu Fresh Faces 2015 w Hiszpanii. Tegoroczna edycja odbyła się w miejscu wyjątkowym-Casa Llotja de Mar podczas „080 Barcelona Fashion”. W tym roku gościem specjalnym był projektant Manolo Blahnik. To właśnie tutaj, finalistka „Fresh Faces Poland 2015” Aleksandra Przybyła, zaprezentowała się przed międzynarodowym jury.

Institucional_Llotja_0Llotja_Courtyard

IMG_1039

FreshFaces_001_1FreshFaces_002_1

Finaliści poprzednich edycji „Fresh Faces“ dostali możliwość pokazania się na wybiegach w Mediolanie i Paryżu, kontrakty z najlepszymi agencjami modelingowymi i sesje zdjęciowe na łamach magazynu „Elle“ autorstwa samego Karla Lagerfelda.

W tym roku międzynarodowy konkurs „Fresh Faces“ wygrali Victoria z Nigerii i Marion z Rumunii. A my gratulujemy naszej Oli i życzymy kolejnych sukcesów! Przy okazji, druga edycja „Fresh Faces Poland 2016” już wkrótce! Więcej informacji na modelmanagement.com.pl  i fanpage Fresh Faces Poland

FreshFaces_048_1

A5715_Bj_1 A5731_Bj_1 FullSizeRenderFullSizeRender(1)-1 2

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz