TOMASZ JACYKÓW ZAPROJEKTOWAŁ TORBY!

TJ głowne

Kiedy ponad 12 lat temu zaczynałam pracę w Warszawie, w redakcji „Gali”, wysłano mnie na pierwszą show-biznesową imprezę. Było to otwarcie Fashion Cafe na Placu Teatralnym. To był dla mnie duży szok, ale wiele razy już o tym opowiadałam, więc nie będę się powtarzać. Ale to właśnie tam po raz pierwszy zobaczyłam „na żywo” i poznałam Tomka Jacykowa. Stałam sobie grzecznie w kąciku, a on rozmawiał z moją koleżanką dziennikarką Alicją Szewczyk o jednej ze swoich podróży. Wydaje mi się, że opowiadał o Wilnie i szło to mniej więcej tak: „Wiesz, jakie tam są butiki!? Wszystkie, jakie możesz sobie wyobrazić. Zakochałem się w t-shircie Jean Paul-Gautier, ale kosztował 1500 zł, no i nie udźwignąłem cenowo” – rzekł Tomek, a ja spojrzałam na moją beznadziejną fioletową bluzkę z Orsaya za 79,90 zł i poczułam, że to nie jest miejsce dla mnie. Ale potem, z czasem, po wielu, wielu wspólnych imprezach i godzinach przegadanych z Tomkiem, stwierdzam, że to jest super inteligentny facet i bardzo dobry człowiek. Ma tylko te swoje specyficzne teksty, ale na tym również polega jego urok. Niedawno dowiedziałam się, że to będzie bardzo gorąca jesień dla Jacykowa! Będzie bowiem projektował po raz kolejny kostiumy do spektaklu teatralnego, wydaje książkę, a poza tym, zaprojektował własną kolekcję toreb. Dużych, ładnych, wygodnych, z kieszonkami. Jestem tylko trochę rozczarowana zbyt dosłowną inspiracją Balenciagi w przypadku turkusowej torby i wiem, że na pewno Tomek będzie musiał się z tego grubo tłumaczyć.

Limitowana kolekcja składa się z 36 modeli toreb dla kobiet i mężczyzn. Pierwsze 6 pojawi się w sprzedaży już we wrześniu. Każdy wzór został wyprodukowany w ograniczonej ilości 125 sztuk, a wszystko to z okazji 40-lecia istnienia firmy Franco Bellucci.

„Najwyższa jakość, ręczne wykonanie oraz dbałość o najdrobniejsze detale to cechy charakterystyczne kolekcji zaprojektowanej przez Tomasza Jacykowa dla Franco Bellucci. W pierwszej odsłonie kolekcji znajdują się  najmodniejsze w tym sezonie torby w rozmiarze XL oraz oryginalne mniejsze modele”.  Ceny: od 670 do 1500 zł.
tj5

tj4

tj3

tj9

tj6

tj

tj10

tj8

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz