TORBY DLA MAMY PROJEKTU KASI ZIELIŃSKIEJ

bags

Katarzyna Zielińska, która niedawno została mamą, miała problem, by pomieścić wszystkie rzeczy swoje i synka w jednej torbie i żeby jeszcze móc powiesić tę torbę na wózek. A ponieważ, jak Katarzynie przyjdzie jakiś pomysł do głowy, to zazwyczaj natychmiast go realizuje, więc nie trzeba było długo czekać na taką wyspecjalizowaną torbę dla mam. Kasia zaprojektowała ją razem z firmą La Millou w aż 10 wzorach!

La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (8)

Fason torby to najbardziej klasyczny typ – shopper bag. Każdy z 10 wzorów charakteryzuje prawdziwa feeria barw i powiem wam, że torby są tak urocze i lekkie, że spodobają się każdej kobiecie!

Punktem wyjścia do pierwszego wzoru była moja postać ze sztuki  teatralnej „Sophia de Magico”. Kolejne są bardziej stonowane, ale bardzo unikalne i każdy z nich jest wyjątkowy. Wzory mają być dla mam, więc torby nie posiadają typowo dziecinnych motywów jakich wiele na rynku – mówi Katarzyna Zielińska.

Torba w całości wykonana jest z dzianiny poliestrowej powlekanej tworzywem sztucznym bez ftalanów. Dzięki temu jest całkowicie nieprzemakalna (wewnątrz i na zewnątrz) i dlatego można też z niej korzystać na plaży i basenie.

W zależności od potrzeb torba będzie dostępna w różnych zestawach, z mini torebką z rączką, przewijakiem turystycznym z lekkim wypełnieniem czy praktycznym organizerem. Torba posiada też system karabińczyków i mocowań, dzięki którym można zmieniać jej kształt i tym samym funkcje. Drobne elementy, takie jak rączki, są wzmocnione skórą naturalną. Wymiary torby: 53 cm szerokości na górze, 41 cm szerokości na dole, 35 cm wysokości.

Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Sofia Mint (2)

Torby LA MILLOU FEERIA będą w sprzedaży od drugiego tygodnia lipca, w następujących konfiguracjach:

– LA MILLOU FEERIA – torba, mini torebka z rączką oraz komplet uchwytów do wózka – 369 zł brutto (cena detaliczna)

– Organizer oraz komplet uchwytów do wózka – 159 zł brutto (cena detaliczna)

– Przewijak turystyczny z lekkim wypełnieniem – 69 zł brutto (cena detaliczna)

– Mini torebka z rączką – 69 zł brutto (cena detaliczna)

Wszystkie elementy będzie można również kupić w zestawie KING Pack – torba, mini torebka z rączką, przewijak turystyczny z lekkim wypełnieniem, praktyczny organizer oraz komplet uchwytów do wózka – 599 zł brutto (cena detaliczne)

Mini torebka z rączką

Można ją przymocować do dużej torby i używać jako kosmetyczkę, a po południu świetnie sprawdzi się jako kopertówka. Wykonana jest z tego samego materiału co torba.

Wymiary: 15×25 cm, cena: 69 zł brutto (cena detaliczna)

Praktyczny Organizer

Można go przymocować do torby lub bezpośrednio do wózka. Posiada przegródki wewnątrz (mniejszą na butelkę i większą na np. pieluszki czy ubranka) oraz dwie na zewnątrz. Organizer przyda się podczas krótszych spacerów i codziennego użytku. W komplecie posiada uchwyty do wózka. Wykonany jest z tego samego materiału co torba.

Wymiary: 46 cm szerokości x 26 cm wysokości, cena: 159 zł brutto (cena detaliczna)

Przewijak turystyczny

Dwustronny, nieprzemakalny, wykonany z tego samego materiału co torba, co umożliwia szybkie czyszczenie i zachowanie go w czystości. Posiada lekkie wypełnienie.

Wymiary: 35×55 cm, cena: 69 zł brutto (cena detaliczna)

Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Dreamcatcher Grey (2)Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Dreamcatcher Grey (3)

 

La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (1) La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (4) La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (6)Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Follow Me (1) La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (9) La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (10) La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (11)Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Penguin PePe (2)Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Penguin PePe (1) La Millou Feeria_Organizer i mini torebka Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Black Swan (1) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Black Swan (2) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Confetti Mint (2) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Confetti Mint (3) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Dreamcatcher Grey (2) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Dreamcatcher Grey (3)Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Confetti Navy (2)Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Confetti Navy (3) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Dreamcatcher White (2) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Dreamcatcher White (3) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Po Prostu Śledzik (1) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Po Prostu Śledzik (2) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Sofia Mint (1) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Sofia Mint (2) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Sofia Navy (2) Torba_La Millou_Feeria_Katarzyna Zielińska_Sofia Navy (3)La Millou Feeria by Katarzyna Zielińska (8)

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz