TOREBKA Z KÓŁKIEM OD BE MY LILOU

Lilou

 

Pamiętam do dziś zdjęcia Dody z “Dzień Dobry TVN” sprzed dwóch lat. Artystka pojawiła się w eleganckiej czarnej sukience z baskinką i w wysokich szpilkach, ale nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie torba! Duża, piękna, w kolorze ecru z charakterystycznym złotym kółeczkiem przy zapięciu. Byłam pewna, że Doda przywiozła torebkę z jakichś ekskluzywnych zakupów w USA lub we Włoszech. Następnego dnia okazało się, że to polska marka Be my Lilou, a torebka nazywa się Mini Estelle. Spodobała mi się od razu i do dziś noszę taką błękitną.

Teraz powstała również wersja mini Estelle. Właśnie ten model uwielbiają polskie gwiazdy jak Małgorzata Kożuchowska, Doda, Anna Dereszowska, Maria Niklińska, Edyta Herbuś, Paulina Holtz, czy Katarzyna Zielińska. Mini Estelle to klasyka wykonana z doskonałych włoskich skór i wykończona unikatowymi okuciami wykonanymi na zamówienie. Posiada miejsce na osobisty grawer i wybraną zawieszkę. Dzięki temu każda Mini Estelle jest niepowtarzalna. Torba Mini Estelle by Be my Lilou dostępna jest w warszawskim (ul. Mokotowska 63) oraz poznańskim (ul. Wrocławska 21) salonie Be my Lilou oraz na www.lilou.pl Cena: 1399 zł

 

Fot. mat.pras.

 

Mini Estelle kamienna

Fot. mat.pras.

 

Mini Estelle malinowa

Fot. mat.pras.

Fot. mat.pras.

Mini Estelle kobaltowa

Fot. mat.pras.

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz