WALENTYKOWE T-SHIRTY OD JEMIOŁA :-)

MartaBorys

Z okazji nachodzących Walentynek Łukasz Jemioł przygotował linię koszulek dla zakochanych. Do udziału w niezwykłej sesji zdjęciowej zaprosił pary, które tworzą zgrane duety na co dzień. Kampania składa się z siedmiu czarno-białych zdjęć autorstwa Piotra Sitarskiego.

Po pierwsze Miłość!

Bohaterami sesji walentynkowej zostali Bogna Sworowska z Rafałem Olbińskim, świeżo upieczone małżeństwo w świecie modelingu Marta Dyks i Borys Starosz, piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska z muzykiem Adrianem Łabanowskim, modelka Justyna Michalska ze sportowcem Mariuszem Szemisem oraz model Fouad z partnerem.

Duety nowej kampanii Jemioła, choć są partnerami w życiu, to nie tylko zakochane pary. Przed obiektywem pozowały także partnerki biznesowe – panie architekt Mood Works Karina Snuszka i Dorota Kuć oraz stylistka Alicja Napiórkowska z psem.

Po drugie Emocje!

Łukasz Jemioł: „Linią na Walentynki wprowadzamy wzory t-shirtów, które zapowiadają nową kolekcję. Na koszulkach pojawią się motywy anatomicznego serca przebitego komiksową strzałą i rysunkowe dłonie. Jak w każdej kolekcji Basic są też hasła. Tym razem Best i Lovers dla świetnych kochanków.”

Po trzecie Zaufanie!

T-shirty Łukasz Jemioł Basic to połączenie prostej formy z surowym wykończeniem i przyjemnym w dotyku materiałem.
Cena t-shirtów to 219 zł. Łukasz Jemioł przygotował także specjalną ofertę dla par na koszulki z hasłami Best i Lovers. Cena koszulki w komplecie to 199 zł.

BognaRafal

MartaBorys

MariaAdrian

JustynaMariusz Fouad KarinaDorota

Ala

 

219bestbialy

219loversbialy219szarydlonie 219bialydlonie 219bialysercehaft 219bialysercehaftczerwony 219szarybest 219szarylovers

 

Autorzy sesji:
Fot. Piotr Sitarsky
Make-up: Wilson | Warsaw Creatives
Stylista włosów: Gor | Division
Kosmetyki: La Biosthetique Paris | współpraca Michał Pietras
Retouch: Magdalena Baran
Grafika: Aleksandra Woźniak | Polkadot

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz