WIERSZE W KUKURYDZY – KOLEKCJA EWY SZABATIN

koty2_shabatin (1)

Tak, tak, to nie jest błąd w tytule:-) Kukurydza i fragmenty wierszy Haliny Poświatowskiej to motywy przewodnie nowej kolekcji Shabatin, czyli świetnej tancerki Ewy Szabatin, która od kilku lat coraz lepiej porusza się również na parkiecie mody:-) Jej nowa kolekcja na wiosnę-lato mnie zauroczyła! Poza kolbami kukurydzy, zakochałam się w sukience w kolorze starego złota lub srebra w stylu lat 20.

Kolekcja Shabatin na wiosnę-lato 2017 powstała z potrzeby projektantki powrotu do przeszłości. Jako była tancerka oraz miłośniczka wierszy Haliny Poświatowskiej i romantycznej muzyki o trudnej miłości, do której jeszcze niedawno układała piękne choreografie, postanowiła wrócić do źródła, do czasów, które ją ukształtowały. Kobiece nadruki m.in: zapiski z notatnika z włączeniem pojedynczych wersów wiersza Poświatowskiej, kwiaty/liście kukurydzy oraz zwiewne połyskujące, tańczące materiały, nadały kolekcji bardzo osobisty, romantyczny charakter. W kolekcji nie zabrakło pięknie skrojonych garniturów oraz elementów inspirowanych ruchem. Pastelowe barwy, struktury materiałów, charakterystyczne nadruki oraz kobiece kroje to propozycja marki Shabatin na wiosnę-lato 2017

koty2_shabatin (2) koty2_shabatin (3) koty2_shabatin (4) koty2_shabatin (5) koty2_shabatin (6) koty2_shabatin (7) koty2_shabatin (8) koty2_shabatin (9) koty2_shabatin (10) koty2_shabatin (11) koty2_shabatin (12) koty2_shabatin (13) koty2_shabatin (14) koty2_shabatin (15) koty2_shabatin (16) koty2_shabatin (17) koty2_shabatin (18) koty2_shabatin (19) koty2_shabatin (20) koty2_shabatin (21) koty2_shabatin (22) koty2_shabatin (23) koty2_shabatin (24)

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz