ZUZA BIJOCH W KAMPANII SIMPLE

zdjęcie

Projekt kolekcji: Lidia Kalita

Fotograf: Mateusz Stankiewicz

Stylizacja: Agnieszka Ścibior

Modelka: Zuza Bijoch

Projektantka Lidia Kalita przygotowała z okazji 20-lecia firmy kolekcję niezwykłą. Pełną męskich inspiracji ale też niezwykle kobiecą. Militarne płaszcze zestawione z obcisłymi skórzanymi kozakami nad kolano, nadały stylizacjom seksowny charakter. Podobnie zaskakujące połączenie to męska koszula z krawatem i marynarką zestawiona z cekinową długą spódnicą. Ostrą linię biało -czarnej kamizelki przecina futrzana turkusowa torba.

Kampania reklamowa jest kontynuacją klimatu stworzonego na pokazie i ma wspólny z nim charakter wizualny. Pokaz odbył się na „księżycowym” wybiegu i te elementy stanowią scenografię sesji. Ogromny czarny kamień, żwirowe podłoże ale tutaj są potraktowane jak rekwizyty muzealne. Nowoczesny charakter mają też zdjęcia Mateusza Stankiewicza, które pokazują modelkę w energicznym ruchu.

W kampanii wystąpiła Zuza Bijoch, top modelka . Gwiazda pokazów takich domów mody jak Dior, Dolce & Gabbana, Gucci, Balmain, Versace czy Givenchy. Jak powiedziała :”Nie mogłam odmówić jednej z najlepszych polskich marek. Specjalnie dla Simple zostałam w Polsce na tydzień – wystąpiłam w pokazie i sesji zdjęciowej.”. Od razu po zdjęciach do kampanii reklamowej Zuza wyjechała do Paryża na pokazy Haute Couture.

Dla projektantki Lidii Kality, Zuza Bijoch była bardzo naturalnym wyborem. Topmodelka odniosła w tym roku ogromny sukces i świetnie podkreśla charakter kolekcji.

Zuza Bijoch dołączyła do długiej listy top modelek, które w ciągu 20-tu lat wzięły udział w budowaniu reklamowego portfolio marki SIMPLE CP.

Wcześniej markę reprezentowały Monika Jac Jagaciak, Daga Ziober, Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska i Marcelina Sowa. Kampanie fotografowali najlepsi w Polsce i za granicą: Marcin Tyszka, Robert Wolański, Maciek Kobielski i Alexi Lubomirski.

zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Moda i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz