Reklama

Chętnie podejmujemy współpracę z markami gotowymi by kreować dynamiczną i niekonwencjonalną komunikację z naszymi czytelnikami i fanami. Dla klientów tworzymy kampanie od reklam bannerowych przez stylizację i adwertoriale po zintegrowane kampanie łączące działania na ewawojciechowska.pl z profilami społecznościowymi. Każde proponowane rozwiązanie uwzględnia charakter promowanej marki i wyjątkowość jej grupy docelowej.

Nasze innowacyjne propozycje oparte są o trzy kluczowe kanały

  • Komunikacja odsłonowa

    Pozwalająca na wzmocnienie świadomości marki oraz kierowaniu ruchu internautów na stronę marki lub jej sklep. Aby zapewnić integrację kampanii z witryną oferujemy wsparcie grafików aby zapewnić maksymalną skuteczność, również w tym celu możliwa jest modyfikacja kreacji w czasie trwania kampanii

  • Komunikacja w treści witryny

    Największą siłą ewawojciechowska.pl jest autentyczność publikowanych treści i relacja z czytelnikami. Udostępniamy naszym wyjątkowym partnerom możliwość wspólnego tworzenia dialogu pokazującego internautom najnowsze trendy, doświadczenia i emocje. Artykuły promocyjne zawsze tworzone są z uwzględnieniem stylu i doświadczeń autorów serwisu.

  • Społeczność

    Internet jak i styl obecny jest w naszym życiu non-stop, ewawojciechowska.pl tworzy platformę do rozmowy o stylu bez ograniczeń. Kampanie na ewawojciechowska.pl stanowią znakomite dopełnienie konkursów prowadzonych w sieciach społecznościowych promowanej marki z wykorzystaniem profili Ewy Wojciechowskiej.

Z entuzjazmem przygotujemy strategię dla Pańśtwa marki, prośmy o kontakt: mailto: kontakt@ewawojciechowska.pl

Lubię(0)Nie lubię(0)