BYĆ JAK POLA NEGRI – KONKURS !!!

pola

 

Dziewczyny, drogie panie, czy któraś z was nie marzyła choć przez chwilę, by poczuć się jak gwiazda? Jeśli tak, to mam dla was propozycję nie do odrzucenia! Przygotujcie swoją stylizację na Polę Negri, najsłynniejszą aktorkę kina niemego, jedyną Polkę, która ma swoją gwiazdę w Alei Sław w Hollywood. To ona wylansowała fryzurę na chłopczycę, czerwone paznokcie u stóp i turbany. Apolonia pochodzi z Lipna pod Toruniem, gdzie co roku w maju odbywa się Festiwal jej imienia, na który od 8 lat jeżdżę. Prawie dwa lata temu o Negri przypomniał Janusz Józefowicz, który przygotował pierwszy na świecie musical w 3D „Polita”. Byłam już dwa razy i gorąco polecam każdemu kto nie widział! Natasza Urbańska, która gra Polę, również śpiewa, tańczy, lata! Tak, nad widownią lata prawdziwy helikopter, na scenę wjeżdżają samochody, a nawet konie. Negri, jak na ikonę mody przystało, nosi w spektaklu oczywiście oszałamiające kostiumy i biżuterię.

Dziewczyny, do dzieła! Pomalujcie się, zróbcie fryzury i ubierzcie się w stylu Poli Negri. A jest się o co bić! Zwyciężczyni wystąpi na scenie razem z Nataszą Urbańską w „Policie” już 22.października. Zgłoszenia ze zdjęciami przesyłajcie na adres agata@studiobuffo.com.pl do 17.października. Szczegóły poniżej i na stronie http://studiobuffo.com.pl/

Załącznik pocztowy

IMG_4408 2

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Retro i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz