BAJECZNY ŚLUB ROZALII MANCEWICZ

CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA

To był niezapomniany widok, kiedy Para Młoda podjechała pod kościół białą bryczką zaprzężoną w cztery białe konie. Rozalia wyglądała oszałamiająco w perłowej sukni Pronovias nawiązujacej stylem do lat 50. Więcej o sukni ślubnej przeczytacie w wywiadzie z Rozalią tutaj oraz tutaj.
Miss Polonia poślubiła Marcina Jaworskiego w małym, drewnianym kościółku z XVIII wieku w Turośni Kościelnej. Niedaleko jest jej dom rodzinny i pensjonat Howieny, który prowadzą rodzice Rozalii. Tam właśnie odbędzie się huczne wesele na 300 osób!

ZDJĘCIA: MWMEDIA

CDN…

CENA ZDJEC DO UZGODNIENIACENA ZDJEC DO UZGODNIENIAMW_20140926_05_28CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIAIMG_1876 IMG_1874 CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA CENA ZDJEC DO UZGODNIENIA

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz