BIZUU O DRUHNACH IDEALNYCH

Fot. White Smoke Studio

 

Wywiad z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan – projektantkami sukien dla druhen na ślubie Kasi Zielińskiej.

EW: Jak się projektuje suknie dla druhen?

BIZUU: Można powiedzieć, że „instytucja” druhny jest pewnego rodzaju nowością w Polsce. Coraz więcej Panien Młodych decyduje się na to by składać przysięgę małżeńską „ze wsparciem” swoich najlepszych przyjaciółek u boku. Projekt sukni dla druhen był o tyle wyjątkowy iż trzeba było zaprojektować trzy różne sukienki, które zarazem stworzą spójna całość. Każda sukienka jest indywidualnie dobrana do charakteru i figury swojej bohaterki.

EW: Jak powinna wyglądać druhna idealna?

BIZUU: W dniu ślubu panna młoda jest na piedestale. To ona musi być najpiękniejsza i najważniejsza. Druhna idealna  musi być, przede wszystkim idealnym tłem do „ślubnego obrazka”.

EW: Z jakiego materiału są uszyte sukienki?

BIZUU: Elementem łączącym wszystkie sukienki jest użyty materiał – zwiewny muślin, organza, jedwab w kolorze „cielistym”.

EW: Kto był pomysłodawcą sukienek? Bizuu? Panna Młoda? Czy druhny?;-)

BIZUU: Projekty powstawały wspólnie. Dziewczyny  doskonale wiedziały w czym czują się najlepiej, Kasia również uczestniczyła od samego początku do końca w procesie twórczymJ

EW: Wiem też, że zaprojektowałyście piękną sukienkę dla Kasi? Co to za suknia?

BIZUU: Wiedziałyśmy, że Kasi bardzo bliskie są stylizacje z lat 20. Była pod dużym wrażeniem kreacji z filmu „Wielki Gatsby” i to była nasza inspiracja . Piękny materiał, bogato zdobiony koralikami w bardzo prostej formie z głębokim dekoltem z przodu i z tyłu. Wyglada naprawdę oszałamiająco i jesteśmy przekonane, że Kasia śmiało mogłaby zagrać u boku Leonardo DiCaprio:-))))

Fot. MWMEDIA; Na zdjęciu: Młoda Para z druhnami – przyjaciółką, Agnieszką Krawczyk i siostrą Kasi, Karoliną Zielińską-Wojnarowską

 

Fot. EW Na zdjęciu: Karolna Zielińska-Wojnarowska, Agnieszka Krawczyk, Ewelina Kopic

 

Fot. MWMEDIA Na zdjęciu druhny: Agnieszka Krawczyk, Ewelina Kopic, Karolina Zielińska-Wojnarowska.

 

 

P.S. Drodzy dziennikarze, jeśli chcecie wykorzystać powyższe informacje w swoich materiałach, to bardzo proszę o podanie źródła: ewawojciechowska.pl

Dziękuję! EW

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 1

  1. Paulina pisze:

   Zdjęcia mają okropną jakość a szkoda bo nie można "poczuć" jak ta na prawdę wyglądają sukienki.
   Są prześwietlone i zamazane;/

   Lubię(0)Nie lubię(0)

  Dodaj komentarz