NICKY HILTON W SUKNI OD VALENTINO

FullSizeRender-3

Grzeczniejsza z dwóch sióstr Hilton, Nicky wyszła wczoraj za mąż za multimilionera Jamesa Rothschilda. Nicky miała oszałamiającą suknię stworzoną dla niej w domu mody Valentino. Jak sama wyznała, od kiedy była małą dziewczynką marzyła o sukni ślubnej projektu Valentino. I spełniła swoje marzenie z dzieciństwa.

Dom mody Valentino podał na swoim Instagramie szczegóły dotyczące niezwykle eleganckiej i klasycznej sukni ślubnej: została uszyta z trzech różnych odcieni tkaniny w kolorze kości słoniowej i srebrnej gipiury bogato wyszywanej kryształami. Suknia miała trzymetrowy tren, a welon wykonany był z koronki vintage.

Przyjęcie weselne odbyło się w oranżerii londyńskiego pałacu Kensington, którą można wynająć na tak wyjątkowe okazje. Jak wam się podoba panna młoda w kreacji Valentino?

FullSizeRender-3FullSizeRender-7FullSizeRender-2 FullSizeRender-4 FullSizeRender-5 FullSizeRender-6 FullSizeRender-8 FullSizeRender-9 FullSizeRender-10

W oranżerii i ogrodzie pałacu Kensington.

KjerstenMadsen_Layout

FullSizeRender-13

RenderFullSizeRender-12

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz