PROSTA I SZLACHETNA MOONS VARSOVIE

Moons Varsovie Lamia

Nowa kolekcja ślubna MOONS Varsovie [ MAGNETISM ] inspirowana jest pozornymi przeciwieństwami, które przyciągając się – uzupełniają. Impulsem do stworzenia kolekcji był zachwyt nad surowością i sensualnością płynącą z natury. Nowy cykl odzwierciedla kobiecą siłę, wewnętrzną charyzmę, piękno duszy i umysłu. Jest kontynuacją minimalistycznego myślenia MOONS o estetyce ślubnej. Projekty  bazują na szlachetnych jedwabiach, ręcznie układanych plisach z delikatnego szyfonu, francuskich koronkach wytwarzanych z taką samą precyzją od 120 lat.  Uzupełniają je wełniane i kaszmirowe wdzianka,  skórzane torebki w kolorze ecru, patynowanego srebra i złota oraz wyrafinowana biżuteria wyplatana na szydełku z dziesiątek metrów srebrnego drutu.

Ceny sukienek od 2500 do 6000 zł, w zależności od modelu, konstrukcji, ilości użytego jedwabiu i francuskiej koronki.

Moons Varsovie Enna Moons Varsovie Enna2 Moons Varsovie Oliena Moons Varsovie Olbia2 Moons Varsovie Olbia Moons Varsovie Lamia Moons Varsovie Kiruna Moons Varsovie Enna3 Moons Varsovie sett Moons Varsovie Sett2 Moons Varsovie Venice Moons Varsovie Taza Moons Varsovie Soma Moons Varsovie Soma i Wdzianko

 

Photo: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Model: Asia Piwka | New Age Models
Jewelry: FROU FROU for MOONS Varsovie
Make-up: Magdalena Łach
Hair: Aleksandra Płużyńska
Styling: Maria Folta-Szopińska & Magda Socha-Włodarska | Moons Varsovie

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz