ŚLUB ANNY GZYRY

anig

Dzisiaj, 14.sierpnia ślub Anny Gzyry – aktorki znanej z serialu „M jak Miłość“ i ze znakomitego filmu „Jutro idziemy do kina“. Kilka dni temu udało mi się porozmawiać z Anią o jej przygotowaniach do tego ważnego dnia.

ZDJĘCIA: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

FOT. mat.pras.

EW: O jakiej sukni ślubnej marzyłaś?

ANNA GZYRA:  Zawsze marzyłam o długiej, białej sukni. I welonie, który przykryje twarz… Jednak to rozwiązanie się nie sprawdziło w moim przypadku, gdyż niemalże od razu po zakryciu twarzy, robiło mi się słabo.

 Jakie dodatki? Welon? Biżuteria? Buty?

– Welon jest bardzo długi i prosty, jednolity, bez żadnych ozdób. Biżuterię wybrałam z najnowszej kolekcji Swarovskiego. Piękne, wyraziste kolczyki i bransoletka zbudowana z tej samej barwy kryształków. Buty mam lekko świecące, z odkrytą piętą, na dość wysokim obcasie. Stanowią bardzo udane dopełnienie sukni.

 _ANT0179 wm_ANT0192 wm_ANT0185 wm

 Kto cię maluje i czesze?

– Jeśli chodzi o włosy zdecydowałam się od razu na mojego fryzjera Piotra Hulla. Jest on czarodziejem i mam do niego pełne zaufanie. Kiedy się poznaliśmy, miałam bardzo zniszczone włosy. Udało mu się je uratować i dobrać fantastyczny kolor. Co do fryzury ślubnej, opowiedziałam o moich wyobrażeniach, a on zaproponował uczesanie, które jest absolutnie cudowne. A makijaż wykonuje mi Agnieszka Kwiatkowska, która zachwyciła mnie swoimi umiejętnościami. Wykonała makijaż podążając za moimi preferencjami i swoim wyobrażeniem, tworząc makijaż elegancki, wyraźny ale nie wieczorowy. Byłam zdziwiona jak szybko pracuje, to było bardzo miłe zaskoczenie:-)

 _ANT0172 wm_ANT0222 wm 2_ANT0232 wm 2_ANT0237 wm

 A jakie kwiaty w bukiecie ślubnym?

–      Wybrałam róże ecru i w zbliżonym odcieniu eustomę, które będą kontrastować z zielonymi pąkami eustomy. Zdecydowałam się na skromną wiązankę, aby stanowiła ona  kontrast do sukni.

_ANT0213 wm 2

SUKNIĘ ŚLUBNĄ MOŻECIE ZOBACZYĆ TUTAJ

zdcie wm

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz