ŚLUB KASI ZIELIŃSKIEJ

Fot. White Smoke Studio

 

Gdy ją poznałam 8 lat temu, nie mogłam uwierzyć, że jedna osoba jest w stanie robić tyle rzeczy równocześnie, a przy tym mieć zawsze dobry humor, organizować imprezy w domu dla przyjaciół i wymyślać dla nich różne niespodzianki.

Katarzyna Zielińska, bo o niej mowa – aktorka, wokalistka, prowadząca programy rozrywkowe, producentka spektakli teatralnych, która tańczy i śpiewa w języku jidisz! Laureatka dwóch Telekamer! To także prawdziwa góralka z krwi i kości, która gdy coś postanowi, to zawsze dopnie swego! Tak było i tym razem. Mimo, że Zielina (jak mówią na nią przyjaciele) jest osobą bardzo spontaniczną i otwartą, w sprawie swojego ślubu postanowiła zamilknąć. Nigdzie, w żadnym wywiadzie nie potwierdziła tej informacji. Pytania dziennikarzy zawsze zbywała żartem. Od kilku tygodni w prasie pojawiają się „doniesienia” o dacie, miejscu, sukni, kościele. Mimo wielu propozycji, Kasia odmówiła też wywiadów i sesji zdjęciowych ze ślubu. Tę chwilę postanowiła zachować tylko dla siebie i swoich najbliższych. Żeby uciąć wszelkie plotki i niedomówienia, tylko tutaj znajdziecie garść prawdziwych i oficjalnych informacji.

Wszelkie spekulacje na temat hucznego wesela w Starym Sączu czy przyjęcia w Nowym Jorku czy też imprezy na plaży na Bali były wyssane z palca. Ślub odbył się 3. sierpnia w Warszawie.

Suknię ślubną zaprojektowała Gosia Baczyńska, jedna z ulubionych projektantek aktorki. To nie był prosty wybór, ponieważ Kasia zna się z wieloma projektantami i bywa na różnych pokazach, ale zawsze  zachwycały ją suknie Gosi Baczyńskiej.

Kreacja nawiązuje krojem do projektów z lat 50.oraz do ukochanej ikony mody Kasi – Audrey Hepburn. Zielina od lat zbiera wszystkie pamiątki i albumy związane z Audrey. Suknia ślubna nie będzie jedynym odniesieniem do legendarnej gwiazdy. Para młoda wybrała obrączki u „ulubionego” jubilera Audrey:-) Dodatkowo, także we włosach, Kasia będzie miała opaskę w kolorach pudełek od Tiffany.

Wszyscy, którzy znają Kasię, wiedzą o jej miłości do szpilek! W domu ma naprawdę niezłą kolekcję, więc jej buty do ślubu musiały być wyjątkowe! I są! Piękne, delikatne szpilki, wysadzane kryształami Swarovskiego od Nicholasa Kirkwooda, sprowadzone specjalnie z Londynu.

Całość zwieńczy trzymetrowy welon z francuskiej koronki. O makijaż panny młodej zadbała Eryka Sokólska, a o włosy Marylka Duda.

Cóż jeszcze można dodać? Panna młoda wygląda po prostu zjawiskowo! Zobaczcie sami.

Fot. White Smoke Studio

 

Fot. White Smoke Studio

 

Fot. White Smoke Studio

 

Fot. White Smoke Studio

 

Fot. White Smoke Studio

 

Sesję zdjęciową Kasi i Wojtka w hotelu Le Regina wykonali fotografowie White Smoke Studio White Smoke Studio

P.S. Drodzy dziennikarze, jeśli chcecie wykorzystać powyższe informacje w swoich materiałach, to bardzo proszę o podanie źródła: ewawojciechowska.pl

Dziękuję! EW

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 2

  1. Sylwia pisze:

   Czekam Ewo na ciąg dalszy ...

   Lubię(0)Nie lubię(1)
  2. Sylwia pisze:

   Gratulacje dla młodej pary!

   Lubię(0)Nie lubię(0)

  Dodaj komentarz