ŚLUBNE DZIEŁA SZTUKI PRONOVIAS

YANGUAS-A

Atelier Pronovias 2015 to kolekcja magicznych sukien ślubnych dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach. Inspirowana jest kobiecością, zmysłowością i wszystkim tym, co w kobiecie najpiękniejsze… Znajdziemy w niej odkryte plecy, prześwitujące woale z haftami z błyszczących klejnotów, które tworzą zaskakujący efekt tatuażu, cudowne prześwity z aplikacjami z koronki, woal oplatający sylwetkę niczym druga skóra. Suknie uszyte są z ręcznie tkanej koronki, jedwabnego mikado, delikatnego woalu ozdobionego tysiącami cekinów, jedwabnej tafty. Kolekcja zachwyca kunsztownymi zdobieniami – szczególnym rodzajem  pajetów, kryształków oraz ozdób z masy perłowej. Każda suknia powstaje jako ręcznie przygotowane cudo – proces jej tworzenia nadzorowany jest przez grupę projektantów i szwaczek. Ręczna praca musi też mieć odzwierciedlenie w cenie….. Koszt sukni Pronovias z kolekcji na 2015 rok to kwota rzędu  7.000 – 25.000 złotych.

Style: "Neutral" Style: "Neutral" Style: "Neutral" CONSTANCE-A Style: "Neutral" KANDE-A YANGUAS-A CALLIDO-A CAPRICORNIO-A Style: "Neutral" CARELI-A CAREZZA-A Style: "Neutral" KAIRA-B

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz