SUKNIA ŚLUBNA ANNY GZYRY

_ANT0358 2

Czy twoja suknia jest uszyta specjalnie dla ciebie czy postawiłaś na gotowy model?

– Suknia powstała w wyniku połączenia mojego wyobrażenia o idealnej sukni oraz talentu i doświadczenia Justyny Łazarz, właścicielki i projektantki firmy Royal Splendor. Jest uszyta specjalnie dla mnie. Wcześniej przymierzyłam kilka gotowych projektów, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań. Natomiast upewnił mnie w wyborze kształtu sukni. A zdecydowałam się na tzw. model księżniczki.

(O przygotowaniach do ślubu – czytajcie  tutaj )

_ANT0354 

To jak wygląda ta Twoja wymarzona suknia?

– Jest boskkkkkaaaaaa!!!:))) Czuję się w niej idealnie. Ma bogato zdobiony gorset podkreślający talię, a od bioder rozchodzi się opierając się na halce zbudowanej z czterech kół. Jest uszyta z przepięknej, mieniącej się w słońcu koronki. Jest bardzo ozdobna, ale jednocześnie elegancka. Ma doczepiany tren, dzięki czemu, efekt w kościele będzie niesamowity, a jednocześnie na czas przyjęcia, nie trzeba go upinać przez co suknia nie straci swojej przepięknej formy. Kiedy byłam na ostatniej przymiarce, trudno mi było ukryć wzruszenie, a radość była ogromna.

FOT. MWMEDIA

FOT. MWMEDIA

 Czy masz też drugą sukienkę na przebranie?

– Kreacji na przebranie nie mam, ale moja suknia kryje w sobie pewną tajemnicę;) Ma ona dopinane koronkowe bolerko, złożone z rękawów, a na plecach spięte z gorsetem. Nagie plecy w połączeniu z koronką tworzą piorunujący efekt. Odpinając na weselu to bolerko mam zamiar zaskoczyć moich gości, a przede wszystkim Pana Młodego;)

_ANT0318MWA_5536MWA_5582

ZDJĘCIA: JAROSŁAW ANTONIAK/ MWMEDIA

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz