SUKNIA ŚLUBNA ROZALII MANCEWICZ

rozi

TYLKO NA EWAWOJCIECHOWSKA.PL zobaczycie zjawiskową suknię ślubną Miss Polonii 2010 Rozalii Mancewicz. Piękna miss dokładnie dzisiaj 26.września poślubi Marcina Jaworskiego. Ślub pary odbędzie się w małym, drewnianym kościółku na Podlasiu. Zobaczcie, jak pięknie będzie wyglądała Rozalia i przeczytajcie jak wybierała swoją suknię ślubną.

Kiedy zobaczyłam zaproszenie na twój ślub, pomyślałam, że suknia będzie trochę nawiązywać do stroju ludowego?

Rozalia Mancewicz: – Myślę, że wielu moich znajomych mogło tak pomyśleć, tym bardziej, że ślub odbędzie się w naszym rodzinnym majątku Howieny, na pięknym Podlasiu. I na ślubie i na weselu zdecydowanie będzie dużo folkloru, ale suknia ślubna jest bardzo elegancka i klasyczna.

zAPR 2

Wiele razy miałaś już na sobie suknie ślubne. Czy w związku z tym było ci łatwiej wybrać swoją suknię?

– To prawda, wiele razy nosiłam suknie na pokazach czy wyborach miss, ale wiesz, że nigdy nie miałam na sobie takiej sukni, która podobałaby mi się w 100%. Zawsze mi coś nie pasowało. Ale jako modelka, nie mogłam marudzić.

Czyli rozumiem, że teraz wreszcie masz wymarzoną suknię ślubną?

Tak!!! I jest piękna! Kiedy razem z mamą i siostrami poszłyśmy do salonu sukien ślubnych naszej znajomej, wspaniałej pani Eli Wierzbickiej, z którą znam się od 10 lat, bardzo szybko się zdecydowałam na tę jedną suknię. Pani Ela przyniosła sześć sukienek do przymiarki i przy trzeciej już wiedziałam, że to ta! (Wywiad z panią Elą przeczytacie tutaj)

DSC06223-2_resize_PT WM

Od razu wiedziałaś, że musi być biel czy rozważałaś inne kolory lub długości?

– Myślałam o bieli, ale moja sukienka jest perłowa, bardzo prosta, gładka. Jedynymi ozdobami są: kokardka w talii i guziczki na plecach. Suknia jest dziełem hiszpańskiej marki Pronovias.

DSC06248-2_resize_PT WMDSC05992-2_resize_PT MW

 Jakie dodatki? Welon? Biżuteria? Kwiaty?

– Welon długi i powłóczysty. A z biżuterii bransoletka i  kolczyki z perełek, dokładnie w odcieniu sukni, zaprojektowane specjalnie przez panią Elę Wierzbicką. Co do kwiatów, pojechałam do kwiaciarni tydzień przed ślubem i poprosiłam o ładną wiązankę (śmiech). Pani załamała ręce i spojrzała na mnie z pytaniem: Jak to na za tydzień?! Większość panien młodych wybiera kwiaty na ślub kilka miesięcy wcześniej, żebyśmy zdążyli zamówić odpowiednie…. A ja powiedziałam spokojnie: „Wiem, że zrobi mi pani piękny bukiet”. Ale wracając do twojego pytania, nie wiem jeszcze z jakich będzie kwiatów (śmiech).

Wiem też, że to nie jedyna twoja suknia ślubna, ale o tym później ….

      CDN…..

ZDJĘCIA: PAWEŁ TADEJKO

STYLIZACJA: ELŻBIETA WIERZBICKA

 

DSC05938resize_PT WMDSC06024-2_resize_PT WM DSC06041-2_resize_PT WM DSC06138-2_resize_PT WM DSC06148-2_resize_PT WM DSC06215-2_resize_PT WM DSC06248-2_resize_PT WM DSC06276-2_resize_PT WM DSC06284-2_resize_PT WM DSC06365-2_resize_PT WM

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz