SUKNIE ŚLUBNE OD ROBERTA KUPISZA

Suknia ślubna Together Forever by Qπш zdj. 1

 

Robert Kupisz ma setki fanek i wiem, że wiele z nich marzyło o tym, by projektant zaprojektował suknie ślubne. I właśnie spełnił to marzenie i jak przystało na Roberta, suknia  Together Forever jest wyjątkowo oryginalna!

Suknie ślubne z serii Together Forever by Qπш Robert Kupisz są utrzymane w subtelnym, dziewczęcym charakterze. Wykonane z delikatnej, miękkiej tkaniny siatkowej mają dodawać kobietom lekkości i wdzięku, a nie przytłaczać. Co więcej, projektant w cenie sukni zapewnia usługę, która po ceremonii ślubnej daje możliwość skrócenia i ręcznego przefarbowania na wybrany kolor, nadającej charakterystyczny dla marki Qπш Robert Kupisz grunge’owy styl oraz umożliwi jej ponowne wykorzystanie. Proponowane kolory farbowania sukienek Together Forever to blady róż, gołębi szary oraz beżowy.

„Chciałem, by mojej propozycje sukien ślubnych były młodzieńcze i zwiewne. By kobiety w tym szczególnym dniu wyglądały zjawiskowo i romantycznie ale nowocześnie. Aby nie były przytłoczone nadmiarem ozdób i objętości materiału. Taka jest moja wizja ślubnej stylizacji. ” – mówi Robert Kupisz.

„Czas zmienić smutny los sukien ślubnych, które po ceremonii lądują na dnie szafy. Postanowiłem dać moim klientkom możliwość skrócenia i przefarbowania sukni na wybrany kolor. Dzięki temu suknia może być noszona wiele razy. ” – dodaje projektant.

 

1 2 3 4 Suknia ślubna Together Forever by Qπш zdj. 2 Suknia ślubna Together Forever by Qπш zdj. 3Suknia ślubna Together Forever by Qπш zdj. 1

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz