TOTALNY MINIMALIZM – SUKNIA ŚLUBNA MAGDY WALIGÓRSKIEJ

L1030879

Miało być romantycznie, kameralnie i minimalistycznie. Taki ślub wymarzyła sobie aktorka Magdalena Waligórska. I wszystko udało się tak, jak sobie zaplanowała. W Rzymie wśród oliwkowego gaju, powiedziała „tak” swojemu ukochanemu Mateuszowi Lisieckiemu. Panna Młoda miała na sobie minimalistyczną suknię z jedwabiu w kolorze śmietankowym, zaprojektowaną przez Dorotę Goldpoint. Oto co powiedziała o niej sama:

Chciałam uzyskać efekt maksymalnej prostoty, takiej rzymskiej tuniki w nowoczesnym wydaniu. Moja suknia nie miała żadnych zdobień, koronek czy kryształków. Chciałam, żeby się maksymalnie różniła od tego, co można znaleźć w salonach mody ślubnej, żeby nie była w oczywisty sposób „ślubna”.

L1030862

Ponieważ nie przepadam za tym całym ślubnym anturażem, również zrezygnowałam z jakichkolwiek ozdób we włosach. Piękne włosy bronią się same i to one miały zrobić efekt ‚wow”. Do tego współczesne buty, łamiące trochę tę „rzymskość”, brylantowe kolczyki i delikatna bransoletka i piękne kwiaty od Fabrica de Pasjone. Początkowo miały być tylko róże, ale kiedy Ania pokazała mi propozycję bukietu z gałązkami oliwek, (to połączenie miało być ozdobą stołu) to nie chciałam już niczego innego – opowiada Magda Waligórska.

Suknia- Dorota Goldpoint
Szpilki – Valentino
Biżuteria- Łyko (ekskluzywny wrocławski jubiler specjalizujący się w brylantach)
Włosy&make-up- Danilo, Elwira i Laura/Hairdreams
Kwiaty- Anna Matuszewska/ Fabrica de Pasjone (bladopudrowe róże i gałązki oliwek)

Mateusz w garniturze od Lagerfelda
Dodatki Emanuel Berg
Obrączki inspirowane wzorem Cartier – Łyko

ZDJĘCIA: WŁOSKI ŚLUB

L1030865 L1030879 L1040095 L1040181 L1040296_a

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz