TRZY SUKNIE ŚLUBNE IZY JANACHOWSKIEJ

iza

Jeśli czytacie mój portal, to wiecie doskonale, że bardzo rzadko i tylko w wyjątkowych przypadkach komentuję tutaj aktualne plotki i show-biznesowe afery. Dzisiaj jednak postanowiłam zabrać głos w sprawie ślubu Izy Janachowskiej z Krzysztofem Jabłońskim. Zaskoczyły mnie sensacyjne doniesienia, że panna młoda będzie miała aż trzy suknie ślubne! Szok, skandal i niedowierzanie! ;-)

Otóż, z tego co wiem, i co widziałam na wielu weselach, jest to zupełnie normalna sytuacja. W jednej, najbardziej spektakularnej sukni, panna młoda pojawia się na ślubie w kościele, wieczorem przebiera się w drugą sukienkę do tańca, a trzecią zakłada w niedzielę na poprawiny. Taki właśnie plan ma również Izabela. Mogę chyba zdradzić, że żadna z jej sukien nie jest autorstwa polskiego projektanta. Jeśli jesteście ciekawi jej kreacji i dodatków, to zapraszam na wywiad z panną młodą o przygotowaniach do ślubu.  Tutaj możecie zobaczyć drugą i trzecią suknię ślubną Izy oraz liczne niespodzianki przygotowane przez Parę Młodą dla gości weselnych.

Otwarcie salonu sukien White Ever Aukcji charytatywnej pod has³em "Ubieramy Vodê" Otwarcie salonu sukien White Ever Srebrne Jab³ka 2013 Wieczór Oscarowy w Restauracji Amber RoomPLAYBOY Car of the yearCharytatywny Bal Fundacji TVNBal Nocy Letniej 2013

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ślub i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz