CLARINS BEAUTY SPA

IMG_3446 kopia 13

Nowe, piękne miejsce powstało tuż przy Łazienkach Królewskich w Warszawie – Clarins Beauty Spa przy ulicy Podchorążych 83 . Tu nie wybiera się samemu zabiegu z listy, tutaj kosmetolog przeprowadza z tobą szczegółowy wywiad na temat twojej skóry i pielęgnacji i to ona wybiera najlepszy z możliwych, indywidualnie dopasowany do potrzeb twojej skóry zabieg.

Oferowane przez Clarins zabiegi to wyłącznie manualne metody i najnowsze formuły opracowane na bazie silnie skoncentrowanych ekstraktów roślinnych, zapewniające natychmiast widoczne i trwałe efekty. Po zabiegu można się zrelaksować w make-up roomie, gdzie możesz zasiąść przy jednej z toaletek i skorzystać z makijażu na indywidualnych lub grupowych warsztatach.

IMG_3537 kopia 7

Pierwszy Instytut Clarins otworzył swoje drzwi na rue Tronchet 35 w Paryżu. Kobiety szybko zaczęły entuzjastycznie dzielić się nowym adresem z koleżankami, szczególnie gdy okazało się, że techniki stworzone i wykorzystywane przez Jacques’a Courtin-Clarins były tak skuteczne. Kilka lat później do sprzedaży zostały wprowadzone pierwsze produkty Clarins. Aby dodatkowo zoptymalizować ich skuteczność oraz przedłużyć dobroczynne korzyści płynące z zabiegów w Instytucie, Jacques Courtin-Clarins stworzył zindywidualizowane metody aplikacji do stosowania w domu, opierające się właśnie na doświadczeniu wypracowanym w Instytucie.

Nauka o dotyku to serce historii marki Clarins oraz inspiracja dzięki której możliwe było stworzenie zabiegów wraz z ich dokładnym protokołem. Nauka dotyku była również inspiracją dla stworzenia wyjątkowych i skutecznych konsystencji produktów.

Żadna maszyna nie zastąpi wrażliwości, delikatności, ciepła i instynktownej precyzji rąk.  Aby zoptymalizować te metody i techniki aplikacji, Clarins „przestudiował rękę” pod każdym kątem, odkrywając jej niezwykłe zdolności. Koniuszki palców i dłoń są odpowiedzialne za bardzo precyzyjny rodzaj ucisku oraz odpowiednią części twarzy, na których powinien być on wykonany.

Zabiegi w Clarins to 100 % manualna metoda o wysokiej wydajności formuł z wysokoskoncentrowanymi ekstraktami roślinnymi. W rękach terapeutek Clarins twoja skóra doznaje przyjemności spersonalizowanego zabiegu: precyzyjne gesty płynnie przechodzą jeden w drugi, idealne przystosowane do potrzeb, dostarczają natychmiastowo widocznych i długotrwałych rezultatów oraz dobrego samopoczucia.

Byłam i sprawdziłam na własnej twarzy, więc szczerze polecam – zabiegi trójaktywne na twarz.

1. Wyjątkowe, widoczne i natychmiastowe rezultaty odmładzające.

2. Trwałość odmładzających rezultatów.

3. Dobre samopoczucie i odprężenie.

Zrzut ekranu 2017-07-11 o 11.08.30

Każdy zabieg jest unikalny i indywidualnie dopasowany do twoich potrzeb. Terapeutka dobiera gesty i produkty do potrzeb skóry i Twoich życzeń. Sercem zabiegu jest 25 minutowy przeciwzmarszczkowy masaż twarzy, który liftinguje, remodeluje, pojędrnia i relaksuje. Unikalny masaż rzeźbi kontury twarzy, dając natychmiastowo widoczne odmładzające rezultaty.

Clarins Beauty SPA

IMG_3524 kopia 5 IMG_3537 kopia 7 IMG_3723 kopia 2 IMG_3729 kopia 3 IMG_3827 kopia 7 IMG_3795 kopia 3

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz