JAK PACHNIE WSPÓŁCZESNA MUZA?

muse

Modern Muse – nowy zapach Estee Lauder jest inspirowany dwoistością kobiecej natury. Z jednej strony silna wojowniczka dnia codziennego, z drugiej delikatna i subtelna muza. Bogaty kwiatowo-drzewny zapach jest moim zdaniem idealny na początek wiosny, a może i również na lato.

Żywiołowy akord jaśminu  – to oblicze zapachu wyrażające twórczą energię i magnetyczny urok nowoczesnej kobiety. Egzotyczna mandarynka i kusząca woń nektaru z wiciokrzewu to źródła elektryzującej, skrzącej się energii, a zroszone płatki nadają zapachowi młodzieńczego charakteru. Dwa ekstrakty z jaśminu, w tym po raz pierwszy wprowadzony do perfumeryjnej palety absolut z jaśminu chińskiego, nadają świetlistą teksturę kobiecemu bukietowi bujnej tuberozy i świeżej lilii.

Jedwabisty akord drzewny – elegancja, siła i zmysłowość nowoczesnej kobiety znajdują wyraz w innowacyjnym połączeniu dwóch esencji paczuli, otulonych kremowym puchem wanilii z Madagaskaru, bogatego drewna bursztynowego oraz delikatnego mchu, wytwarzających wokół siebie wyjątkowo zmysłową atmosferę.

495535_ModernMuse_Bottle_S13_v1.tif

 

FLAKON I OPAKOWANIE

Główny element projektu flakonu – kokarda – nawiązuje do kokardy widniejącej na opakowaniu pierwszych perfum w historii Estée Lauder – Youth Dew, które zadebiutowały na rynku w 1953 roku. Delikatny róż z akcentami głębokiego granatu – barwy charakterystyczne dla Modern Muse, pojawiają się we wszystkich elementach projektu opakowania, począwszy od buteleczki, a skończywszy na kartonowym pudełku. Róż symbolizuje łagodną, kobiecą stronę współczesnej muzy, a granat to znak rozpoznawczy marki Estée Lauder.

 

Fot. serwis prasowy Estee Lauder

70246W

 

MODELKA I MUZA

Nową twarzą kosmetyków i zapachu Estee Lauder została amerykańska modelka Arizona Muse – zbieżność jej nazwiska z nazwą perfum jest przypadkowa:-)

W reklamie telewizyjnej, wyreżyserowanej przez Craiga McDeana i nakręconej przez nominowanego do Oscara operatora filmowego Stuarta Dryburgha podziwiamy Arizonę zmierzającą ulicami Nowego Jorku na otwarcie nowej wystawy w Muzeum Guggenheima. Arizona występuje w granatowej sukni, która jest zarówno nowoczesna jak i bardzo kobieca. Zdobi ją osiem kokardek, które wspólnie z kokardą widniejącą na flakoniku perfum symbolizują dziewięć muz patronujących w mitologii starożytnej Grecji pięknu i sztuce.

 

Modern_Muse_Model_Shot_Expires_Dec2013IMG_0650IMG_0366

Fot. serwis prasowy Estee Lauder

Ceny zapachu Modern Muse: 460 zł/100ml,  325 zł/50ml,  225 zł/30ml

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz