KREMY GWIAZD HOLLYWOOD

H862_LKO_01_EShieldRegimen_CMYK_2

Kosmetyki Dr Murad – często czytałam o tych specyfikach w wywiadach ze światowymi aktorkami. Rzeczywiście, kosmetyki Dr Murada nazywane są „kremami gwiazd Hollywood”, a od niedawna są również dostępne w Polsce.

Głównym założeniem Programu Zdrowia Dr Murad, jest konieczność utrzymania odpowiedniego nawodnienia organizmu. Wymyślone przez niego hasło „jedz wodę” jest doskonałym podsumowaniem całej filozofii Wellness Dr Murad.

Eat your water!

Czyli jedz wodę, to hasło które Dr Murad powtarza od lat…Według zasady wody komórkowej, najistotniejszą kwestią w dbałości o zdrowie i piękną skórę, jest utrzymanie odpowiedniej ilości wody w każdej komórce naszego ciała. Woda wypijana nie jest w stanie zaspokoić całkowitego „pragnienia” wszystkich komórek, dlatego tak ważne jest jej jedzenie, np. ogórek ma 96% wody i 4% ważnych mikroelementów. Woda i wartości odżywcze z ogórka są bardzo dobrze przyswajalne i lepiej zatrzymywane w komórkach.

Kosmoceutyki – co to jest?

Kosmoceutyki to środki działające nie tylko na widoczne skutki problemu skórnego, ale również na jego przyczynę. Czym różnią się od „normalnych” kosmetyków? To produkty doskonale łączące lecznicze i pielęgnacyjne właściwości składników. Ważną rolę pełnią w nich tzw. składniki aktywne, które mogą wpływać na procesy fizjologiczne zachodzące w skórze człowieka.

Ja polecam serię z witaminą C, która znakomicie nawilża i wzmacnia skórę. Dodatkowo, witamina C działa rozświetlająco, doskonale podkreślając naturalne piękno każdej karnacji.

AdvancedARS_Mockup (2)

ES_DayMoist_SPF 30_HR

ES-Cleanser-HR

ES-DayMoisture-HR
murad

 

 

 

murad

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz