NOWY ZAPACH ANGEL

MASTER_SP_ENGL_INT_ANGEL_EDP_High_Res 2

“Wymyślając Angel, chciałem stworzyć zapach, który przywoływałby smaki i słodycz dzieciństwa. Pragnąłem zbudować tak zmysłowe połączenie z perfumami, by osoba która je nosi i którą kochasz pachniała tak wspaniale, by chciało się ją zjeść” – powiedział Thierry Mugler przy tworzeniu pierwszego „Angel” 23 lata temu! Tak, już 23 lata minęły od premiery rewolucyjnego zapachu w historii perfumiarstwa! Są to chyba również jedyne perfumy, które doczekały się już tylu różnych wersji zapachowych.

Stworzony w 1992 roku zapach „Angel” jest pierwszą na świecie kreacją zapachową “gourmand”, wykorzystującą smakowite nuty jedzenia. Specjalnie dla swych miłośników, w tym sezonie pojawia się w swej nowej odsłonie -przepysznej ANGEL Eau Sucrée. Flakon został zawinięty w jeszcze bardziej smakowite, różowe opakowanie przypominające lizaki i cukierki.  Dlatego też prezentację nowego zapachu zorganizowano w miejscu przypominającym tajną fabrykę słodyczy. Stoły uginały się od kolorowych ciasteczek, owoców, waty cukrowej, chrupiących bez i owoców. Nazywa się Cook Up Studio i właśnie tam odbywają się warsztaty kulinarne. Dlatego zaraz po części oficjalnej, zabrałyśmy się z dziennikarkami za ozdabianie muffinek … i jedzenie :-)

IMG_5834

IMG_5281IMG_5286IMG_5278

IMG_5298

Ale wróćmy jeszcze do nowego, słodkiego Angela.

Eau Sucrée zabiera nas w podróż do świata przepysznej przyjemności opartego na trzech smakowitych akordach:

Pikantna rozkosz jagodowego sorbetu

Musujący, soczysty smak pysznego sorbetu z soczystych, dojrzewających w słońcu czerwonych jagód.

Słodka rozkosz karmelizowanej bezy

Najnowszy kaprys Angel: lekka jak powietrze, chrupiąca i rozkoszna przekąska. Zaproszenie do oddania się bez reszty akordowi karmelizowanej bezowej pokusy.

Zmysłowa rozkosz paczuli i wanilii

Zapachowe ucieleśnienie zmysłowej przyjemności. Przywołanie ekstremalnej, czarującej i urzekającej, uwodzicielskiej kobiecości, “esencja kobiety” według Thierry’ego Muglera. Ten zmysłowy, orientalny akord charakteryzuje podpis zapachowy Angel, łączący drzewny majestat paczuli z otulającą miękkością wanilii.

IMG_5854IMG_5920

IMG_5290VPo.31982

Wyjątkowość zapachu Angel opiera się na 6 głównych cechach:

Angel jest zapachowym szokiem, niepowtarzalnym, nowoczesnym, innowacyjnym zapachem z rodziny gourmand.

Flakon niczym cenne dzieło sztuki, w czterech odsłonach (łącznie z EDT), każdy o innym kształcie: nigdy wcześniej nie spotykane w kolekcji zapachowej.

Wyprzedzający czasy, pionierski koncept napełniania flakonu ze źródła w perfumerii.

Angel to również przełomowy kolor: pierwszy zapach w kolorze niebieskim, chłodny kolor kryjący w sobie rozkosz i zmysłowość zapachu.

Angel tworzy wyjątkową więź z kobietą, która go nosi; Angel przedstawia zupełnie nowy rodzaj relacji między zapachem a klientem poprzez Angel Circle.

Angel został stworzony przez mistrza perfumiarza Oliviera Crespa.

Ciekawostką jest fakt, że twarzą i ambasadorką pierwszego Angela była supermodelka Jerry Hall, a dzisiaj tę rolę powierzono jej córce Giorgia May Jagger.

MASTER_SP_ENGL_INT_ANGEL_EDP_High_Res 2

 

 

 

 

 

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz