NOWY, ZMYSŁOWY ALIEN NA LATO

alein

Jeśli zakochałyście się w pierwszej wersji Aliena w fioletowym flakonie od Thierry’ego Muglera, to z pewnością spodoba wam się delikatniejsza wersja tego zapachu Alien Eau Extraordinaire.

Eau Extraordinaire („Niezwykła woda toaletowa”) łączy w sobie składniki wyselekcjonowane ze względu na ich energizujące działanie na zmysły. W zapachu pojawiają się biała ambra i kaszmeran, a także słoneczny bukiet cytrusów i kwiatów – eteryczny, uroczysty, symbol promiennej kobiecości: bergamotka, neroli, gardenia i heliotrop.

2014 Alien EE 60MLR

Kreacja zapachowa to wspólne dzieło Véronique Nyberg and Dominique’a Ropion. W 2008 r., Dominique Ropion zdobył międzynarodową prestiżową nagrodę, która honoruje najlepszych perfumiarzy świata. Zapytany o swoją definicję szczęścia, Dominique Ropion cytuje Léo Ferré*, który mawiał: „szczęście  wymaga ciągłego podtrzymywania; ale jeśli go nie zaakceptujesz, nie będzie Cię szukać.” Dla twórcy perfum, szczęście należy aktywnie poszukiwać, angażując w to osobisty wysiłek i wiedzę; innymi słowy, na szczęście się zapracowuje i nie sprowadza się ono jedynie do „ulotnej satysfakcji zakończeń nerwowych”. Dla Véronique Nyberg, szczęście to przede wszystkim oddychanie – z perspektywy perfumiarza, który uczy się świata poprzez zmysł powonienia bardziej niż przez jego oglądanie. Według Veronique, oddychanie jest remedium na choroby, dlatego tak istotne jest aby wąchać dobre i piękne rzeczy, by zachować pozytywną energię. Dzięki temu, napełniony pozytywną energią, człowiek promienieje i jest otwarty na świat.

Modelka reklamująca nowy zapach nazywana jest „słoneczną boginią”. Otulona jest w białą, pokrytą złota lamówką suknię, inspirowaną kreacjami tworzonymi przez Thierry’ego Muglera. To projekt nowej generacji, suknia ozdobiona jest ledami i optycznymi włóknami, które sprawiają, że suknia świeci od wewnątrz. To awangardowa technologia zastosowana w krawiectwie, stworzona aby przechwycić emocje.

ALIEN_2014

Tak jak przy innych flakonach Aliena, tak i tu przy Eau Extraordinaire inspiracją był drogocenny kryształowy kamień szlachetny, stanowiący źródło energii, światła i mistycznej mocy. Nowy projekt falkonu to hołd oddany cięciu „markizy”, sposobu oszlifowywania kamieni szlachetnych w 56 faset. Nazwa innowacyjnego szlifu wywodzi się z XVIII-wiecznej Francji, z miłości Króla Ludwika XV do swojej ukochanej, Markizy de Pompadour. Owalne linie cięć są hołdem oddanym promiennemu uśmiechowi pięknej markizy. Moc uczucia została przekształcona w drogocenny przedmiot, a w nim zamknięto teraz wyjątkowo zmysłowy zapach, idealny na gorące, letnie wieczory.

MOF Alien 24 MOF Alien 23 MOF Alien 26 MOF Alien 17 MOF Alien 22 MOF Alien 15MOF Alien 25ALIEN_2014_PressVisual_WithoutLogos-SP2014 Alien EE Line 2mugler_alien_ad

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz