ODWAŻNA I KONTROWERSYJNA – LADY GAGA

gaga_glamour_19aug14_pr_bb_810x540 2

Dwa lata temu Lady Gaga, kontrowersyjna artystka zadebiutowała równie kontrowersyjnym zapachem – Lady Gaga Fame. To pierwsza woda perfumowana w kolorze czarnym!, która po nałożeniu na ciało nie pozostawia śladów i staje się niewidoczna w powietrzu. To wyjątkowe rozwiązanie sprawiło, że zapach Lady Gaga Fame jest na dobrej drodze, aby zapisać się w historii perfum ze względu na ilość sprzedanych na całym świecie flakonów oraz otrzymanych nagród.

Po tym ogromnym sukcesie, Lady Gaga rozpoczęła prace nad kolejnym zapachem. Jeśli podobała wam się jej pierwsza kompozycja Gaga Fame, to na pewno spodoba wam się również ta najnowsza. Mnie oczarowała :-)

19607 CTY 17D AF 040214_gaga_1 R2F12T30_DT01S00

Perfumy EAU DE GAGA to wynik współpracy firmy COTY oraz wizjonerskiego domu zapachowego Gagi, Haus Laboratories. A zapach stanowi idealne odzwierciedlenie charakteru Lady Gagi. Odważny, przyszłościowy, kontrowersyjny. EAU DE GAGA to kompozycja tajemnicza, odważnie zestawiająca zupełnie różne elementy. Siła zapachu tkwi w jego sercu. Akordy białego fiołka wypełniają wnętrze, odurzając swoim aromatem. Wyrafinowane, drzewno-kwiatowe tonacje zostały zrównoważone przez świeżą nutę głowy, która orzeźwia limonką roztaczając wokół energetyczną aurę. Znajdujące się w zmysłowej nucie bazy skórzane akordy, nadają całości naturalny, pierwotny wymiar.

Nuta głowy:   musująca limonka

Nuta serca:   biały fiołek

Nuta bazowa:   skóra

Kreatorka perfum: Ursula Wandel z Givaudan

EDP_50ml_Eau_de_Gaga_R_ISO39L

Prosty i klasyczny flakon Eau de Gaga to połączenie męskiej stanowczości oraz kobiecej estetyki. Przód flakonu zdobi srebrna tabliczka, na której zostały umieszczone słowa – Paris  New York, a także numer 001. Nazwy tych dwóch miast wyrażają ich kosmopolityczny charakter, a liczba 001 zapowiada początek długiej historii.

19607_CTY_Gaga_UVO_07_prepress.indd

Zdjęcie reklamowe nowych perfum EAU DE GAGA przedstawia Lady Gagę w otoczeniu rozebranych mężczyzn. Autorem tej odważnej kampanii jest Steven Klein, fotograf, który stworzył zdjecie również do poprzedniego zapachu Lady Gaga Fame. Światowa premiera zapachu odbyła się we wrzeúniu 2014, a w Polsce perfumy są dostępne od października 2014 roku.

EAU DE GAGA Eau de Parfum 30 ml ok. 115 zł

EAU DE GAGA Eau de Parfum 50 ml 160 zł

EAU DE GAGA Eau de Parfum 75ml  230 zł

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 1

    1. FB_2080888712179024 pisze:

      :-D nie jest ani odważny ani przyszłościowy a juz najmniej kontrowersyjny, Po prostu przywoicie skomponowany, miły zapach na cieple dni. Nic nadto

      Lubię(0)Nie lubię(0)

    Dodaj komentarz