ROZKOSZNA SŁODYCZ

RC_JUST_CAVALLI_MODEL_RETTAG

Jeśli lubicie słodkie, kwiatowo-owocowe zapachy, to na pewno spodoba wam się nowa kompozycja włoskiego projektanta Roberto Cavalli. Damski zapach „Just Cavalli” to wyjątkowo seksowna i prowokacyjna kompozycja. Młoda duchem, drapieżna w stylu, dzika w sercu. Najnowsza propozycja projektanta wyraża młodzieńczą radość i zmysłową energię. Z dzikiego gąszczu naturalnych aromatów przebija olejek neroli, który jest pozyskiwany z kwiatów drzewa gorzkiej pomarańczy. Magnetyczne serce pożąda zmysły uwodzicielską gardenią tahitańską. Kwiat ten, zwany również tiare, od słowa diadem, to prawdziwa królowa w botanicznym ogrodzie. Jej śnieżnobiałe płatki oraz kuszący zapach doskonale splatają się z drzewnym akordem kremowego palisandru. Świeży, intensywny i przyciągający.

Flakon został wykonany z różowego szkła oraz złocistego metalu. Intrygujący kontrast pomiędzy tymi dwoma materiałami igra ze zmysłami, przyciągając spojrzenie i zachęcając do dotyku. Korek jest opleciony motywem różowej skóry pytona, przywołując na myśl zwierzęce instynkty, jakie wyzwala zapach.

Gwiazdą kampanii jest świetnie zapowiadająca się modelka Georgia May Jagger – córka Micka Jaggera i słynnej top modelki lat 70. Jerry Hall. Ta dziewczyna ma zakodowane w genach bycie na szczycie!

W męskiej wersji zapachu wystąpił natomiast młody, brazylijski model Marlon Texeira. Patrząc na niego, nie mam wątpliwości, że chłopak zrobi karierę w świecie mody i show-biznesu. Męski zapach też mi się podoba i często zdarza mi się go podkradać właścicielowi. Kompozycja świeżych, skórzano–drzewnych nut idealnie pasuje na te upalną pogodę. Składniki Just Cavalli for Him to: dzika papryczka pimento, drzewna wetyweria.

Ceny: Just Cavalli EDT 30 ml – ok. 170 zł    50 ml – ok. 240 zł    75 ml – ok. 290 zł

RC_JUST_CAVALLI_FHER_FHIM_RETTAG

HD_201F27ECF3B132C3A5C67EDF999428E8

HD_2B94533768B4C8F8C4BAE249B0781C34

RC_JUST_CAVALLI_FHIM_MODEL_RETTAG_V2

RC_JUST_CAVALLI_FHIM_RETTAG

RC_JUST_CAVALLI_WOMEN_BACKGROUND1

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz