YONELLE – PIĘKNO, KTÓRE PRZENIKA DO GŁĘBI

woreczek

Historia zaczyna się od pudełeczka w kolorze różu. W pudełeczku jest atłasowy woreczek, a w nim ukryty jak klejnot, kosmetyk w różowym słoiczku. Gdy go zamykasz, słyszysz charakterystyczne “klik”.  Kiedy dostałam do przetestowania nową serię kosmetyków marki Yonelle, po pierwsze nie mogłam uwierzyć, że to polska firma, a po drugie, te kosmetyki naprawdę działają i są idealnym eliksirem dla skóry dojrzałej, powyżej 40 roku życia.

Za marką YONELLE stoją dwie niezwykłe kobiety: biolog Jolanta Zwolińska i doktor nauk chemicznych Małgorzata Chełkowska – osoby cieszące się od lat autorytetem w środowisku profesjonalistów branży kosmetycznej. W przyszłym tygodniu opublikuję wywiad z panią Jolantą o jej niesamowitej karierze i drodze do stworzenia nowych kosmetyków. Pierwsza, spektakularna seria „INFUSION” została okrzyknięta QLTOWYM KOSMETYKIEM 2014, a od niedawna na rynku triumfuje “H₂O INFUSION”.

cream_No1

Seria “H₂O INFUSION” to sześć luksusowych kosmetyków hydroinfuzyjnych o wyjątkowej sile nawilżania i odmładzania wyglądu skóry dojrzałej 40+. Ponadprzeciętne efekty kosmetyczne osiągnięto dzięki wspomaganiu wnikania w skórę składników aktywnych: Naturalnego Czynnika Nawilżającego PCA, kwasu hialuronowego, peptydów przeciwzmarszczkowych. Przełomem jest zastosowanie niezwykle sprawnego, innowacyjnego mechanizmu ZASADZKI NA WODĘ, który pozwala zatrzymać jej cząsteczki w skórze jak w pułapce bez wyjścia. Tworzy ją 6 różnych form kwasu hialuronowego i 11 składników biologicznie czynnych. Podczas każdego aplikowania kosmetyku biliony NANODYSKÓW™, rewolucyjnych nośników mniejszych niż przestrzenie międzykomórkowe, wprowadzają aż do 14 warstwy naskórka (!) składniki aktywne, które w normalnych warunkach nie mogą wniknąć w skórę. Chwytają one cząsteczki wody na dużej głębokości i przytrzymują w naskórku.

NAWILŻENIE NASKÓRKA MOŻE WZRASTAĆ NAWET DWUKROTNIE!

kompozycja-H2O

 

NOWA SERIA HO INFUSION to:

1. Ekstranawilżający Krem Infuzyjny H₂O / SPF 10

2. Hydrolipidowy Krem Infuzyjny H₂O

3. Liftingujący Eliksir Infuzyjny H₂O

4. Hydro-Krem pod oczy Infuzyjny H₂O

5. Hydro-Serum Infuzyjne H₂O

6. H₂O Infuzyjne Płatki S.O.S. pod oczy

Moje ulubione to liftingujący eliksir w postaci chłodzącego żelu – idealne na letni poranek oraz Płatki pod oczy – idealne przez większym wyjściem. Kosmetyki dostępne są w sieci perfumerii Douglas, wybranych perfumeriach w Polsce i na www.yonelle.pl

 

 

 

 

Lubię(0)Nie lubię(0)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroda i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Komentarze

Liczba komentarzy: 0

    Dodaj komentarz