Na klimat dekoracji ślubnych oraz całej aranżacji składa się naprawdę wiele elementów. Szukając ślubnych inspiracji, warto zwracać uwagę na szczegóły. Ciekawie wykonane drobne elementy dekoracyjne zazwyczaj nie kosztują wiele, a w dużej mierze odpowiadają za wyjątkowość całej aranżacji. Dodatkowo po uroczystości takie drobne gadżety będą stanowiły wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu, które można będzie ponownie wykorzystać podczas aranżacji pierwszego mieszkania.

Drobne dekoracje ślubne i weselne: czy warto?

Małe elementy dekoracyjne z oferty https://postwood.pl/16-slub-i-wesele nawiązujące tematycznie do ślubu oraz wesela to wisienka na torcie w każdej sali, gdzie ma się odbyć przyjęcie. Zależy Wam na tym, aby Wasze wesele było wyjątkowe? Chcecie podkreślić cudowny charakter uroczystości? Piękne kwiaty, modna zastawa i smaczne jedzenie są bardzo ważne, ale dekoracje ślubne, które wprost nawiązują do miłości i Waszej znajomości będą świetnym uzupełnieniem całości. Dzięki takim dodatkom Wasza sala weselna może zyskać niepowtarzalny wygląd, który będzie stanowił inspirację dla innych. Podobają się Wam zdjęcia dekoracji weselnych z Instagrama? Wasze przyjęcie może być równie wyjątkowe jak tamte.

Wesele 2022: Drewno jest na topie

Drewniane dekoracje na salę i stoły weselne są bardzo uniwersalne, dlatego też nie brakuje ich na rynku. W ofercie Postwood można znaleźć wiele interesujących możliwości – od toppery na tort weselny, przez napisy na ściankę oraz dekoracje na krzesła Państwa Młodych. Bardzo elegancko prezentują się również drewniane menu ślubne, które można wykorzystać przy weselu w stylu rustykalnym. Drewno malowane będzie pasować do każdego rodzaju uroczystości ślubno-weselnych – niezależnie od stylu i motywu przewodniego, jaki wybierzecie. Drewniane imiona na stół weselny czy ozdobne pikkery do muffinek, które niewątpliwie zagoszczą na Waszym słodkim stole, to wspaniały dodatek.

Postaw na personalizację: wybierz dodatki, o jakich marzysz

Postwood oferuje wiele ciekawych propozycji również dla Par, które chcą naj najbardziej spersonalizować swoje ślubne przyjęcie. W ofercie produktowej dedykowanej tematyce weselnej nie brakuje produktów z imionami Pary Młodej oraz z datą ich ślubu. Dzięki takim dekoracjom na sali nikt nie będzie miał wątpliwości, że to właśnie Wy rozpoczynacie razem wspólne życie. Co ważne, dodatki od Postwood doskonale się uzupełniają i dobrze komponują w całość, dlatego możecie samodzielnie stworzyć zestawy dekoracji, o jakich zawsze marzyliście. Nie bójcie się mieszać ze sobą różnych modeli – pikkery będą pasować do słodkiego stołu – toppera na tort, ponieważ wszystkie są stylowe i bardzo uniwersalne.

Wyjątkowe przyjęcie od samego początku: te dodatki Wam pomogą

Aby Wasze przyjęcie było zgrane i dopracowane na 100%, warto wykorzystać również oryginalne zaproszenia ślubne. Drewno to dość nietypowy materiał na zaproszenia, ale gwarantuje niepowtarzalność i nietuzinkowość. Oprócz ciekawych dekoracji na stoły i salę weselną warto pomyśleć również o oryginalnych prezentach dla gości. Małe magnesy z grawerem w kształcie serduszka, ozdobne winietki oraz wyjątkowe drzewko z podziękowaniami dla rodziców sprawią, że wszyscy zapamiętają ten dzień na dłużej. Jeżeli planujecie również zabawy podczas imprezy, pomyślcie również o zestawach do testu zgodności.