dekoracje weselne

Na klimat dekoracji ślubnych oraz całej aranżacji składa się naprawdę wiele elementów. Szukając ślubnych inspiracji, warto zwracać uwagę na szczegóły. Ciekawie wykonane drobne elementy dekoracyjne zazwyczaj nie kosztują wiele, a w dużej mierze odpowiadają za wyjątkowość całej aranżacji. Dodatkowo po uroczystości takie drobne gadżety będą stanowiły wspaniałą pamiątkę z dnia ślubu, które można będzie ponownie wykorzystać podczas aranżacji pierwszego mieszkania.

Drobne dekoracje ślubne i weselne: czy warto?

Małe elementy dekoracyjne z oferty https://postwood.pl/16-slub-i-wesele nawiązujące tematycznie do ślubu oraz wesela to wisienka na torcie w każdej sali, gdzie ma się odbyć przyjęcie. Zależy Wam na tym, aby Wasze wesele było wyjątkowe? Chcecie podkreślić cudowny charakter uroczystości? Piękne kwiaty, modna zastawa i smaczne jedzenie są bardzo ważne, ale dekoracje ślubne, które wprost nawiązują do miłości i Waszej znajomości będą świetnym uzupełnieniem całości. Dzięki takim dodatkom Wasza sala weselna może zyskać niepowtarzalny wygląd, który będzie stanowił inspirację dla innych. Podobają się Wam zdjęcia dekoracji weselnych z Instagrama? Wasze przyjęcie może być równie wyjątkowe jak tamte.

Wesele 2022: Drewno jest na topie

Drewniane dekoracje na salę i stoły weselne są bardzo uniwersalne, dlatego też nie brakuje ich na rynku. W ofercie Postwood można znaleźć wiele interesujących możliwości – od toppery na tort weselny, przez napisy na ściankę oraz dekoracje na krzesła Państwa Młodych. Bardzo elegancko prezentują się również drewniane menu ślubne, które można wykorzystać przy weselu w stylu rustykalnym. Drewno malowane będzie pasować do każdego rodzaju uroczystości ślubno-weselnych – niezależnie od stylu i motywu przewodniego, jaki wybierzecie. Drewniane imiona na stół weselny czy ozdobne pikkery do muffinek, które niewątpliwie zagoszczą na Waszym słodkim stole, to wspaniały dodatek.

Postaw na personalizację: wybierz dodatki, o jakich marzysz

Postwood oferuje wiele ciekawych propozycji również dla Par, które chcą naj najbardziej spersonalizować swoje ślubne przyjęcie. W ofercie produktowej dedykowanej tematyce weselnej nie brakuje produktów z imionami Pary Młodej oraz z datą ich ślubu. Dzięki takim dekoracjom na sali nikt nie będzie miał wątpliwości, że to właśnie Wy rozpoczynacie razem wspólne życie. Co ważne, dodatki od Postwood doskonale się uzupełniają i dobrze komponują w całość, dlatego możecie samodzielnie stworzyć zestawy dekoracji, o jakich zawsze marzyliście. Nie bójcie się mieszać ze sobą różnych modeli – pikkery będą pasować do słodkiego stołu – toppera na tort, ponieważ wszystkie są stylowe i bardzo uniwersalne.

Wyjątkowe przyjęcie od samego początku: te dodatki Wam pomogą

Aby Wasze przyjęcie było zgrane i dopracowane na 100%, warto wykorzystać również oryginalne zaproszenia ślubne. Drewno to dość nietypowy materiał na zaproszenia, ale gwarantuje niepowtarzalność i nietuzinkowość. Oprócz ciekawych dekoracji na stoły i salę weselną warto pomyśleć również o oryginalnych prezentach dla gości. Małe magnesy z grawerem w kształcie serduszka, ozdobne winietki oraz wyjątkowe drzewko z podziękowaniami dla rodziców sprawią, że wszyscy zapamiętają ten dzień na dłużej. Jeżeli planujecie również zabawy podczas imprezy, pomyślcie również o zestawach do testu zgodności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here