Yankee Candle to producent popularnych świec, dzięki którym w domu można wyczarować niepowtarzalną atmosferę. Każdy miłośnik zapachów jest w stanie znaleźć odpowiedni produkt tej marki dla siebie. Świece mogą być np. świetnym pomysłem na prezent świąteczny. Ich przykładowa oferta dostępna jest tutaj: https://pachnacawanna.pl/pl/producer/Yankee-Candle/55.

Co znajduje się w ofercie Yankee Candle?

Yankee Candle oferuje kilka form produktów. Są to wosk, sampler oraz świece zapachowe w różnych rozmiarach. Świece są dobrym wyborem dla osób, które są już pewne jaki zapach podoba im się najbardziej. Sprzedawane są zazwyczaj w słojach i wystarczają na długi czas. Natomiast osoby, które dopiero poznają produkty Yankee Candle, powinny zainteresować się samplerami i woskami. Ich małe gabaryty pozwolą wytestować wiele zapachów w krótkim czasie i znaleźć ten idealny. Następnie można zdecydować się na świece w dużym (110 do 150 godzin zapachu), średnim (do 90 godzin zapachu) lub małym (do 40 godzin zapachu) słoju.

Zapachy Yankee Candle

W skład oferty Yankee Candle wchodzi kilka linii zapachowych. Pierwsza z nich to pobudzająca apetyt i kubki smakowe linia Food&Spice. Miłośnicy kwiatowych zapachów pokochają linię Flower. Z kolei zapachy Fresh przywodzą na myśl morską bryzę lub świeżo wypraną pościel. Energii dodadzą soczyście owocowe zapachy z linii Fruit. Dodatkowo w ofercie często pojawiają się zapachy sezonowe związane z konkretnymi okazjami, np. świętami Bożego Narodzenia. Mogą one stanowić część magicznej, świątecznej atmosfery.

Inne produkty Yankee Candle

Choć świece są najbardziej znanymi produktami z oferty firmy, warto wspomnieć też o reszcie asortymentu. Oferta obejmuje także zapachy samochodowe, które uprzyjemniają kierowcy i pasażerom podróż. Są one zróżnicowane – można wybierać spośród delikatniejszych i bardziej wyrazistych wariantów. Popularne są także kadzidełka. Umieszcza się je w kominkach zapachowych, a następnie można delektować się ciekawymi i orientalnymi zapachami. Kolejne produkty to odświeżacze powietrza, które przydadzą się w każdym gospodarstwie domowym. Ponadto firma oferuje rozmaite akcesoria, dzięki którym palenie świec stanie się przyjemnym rytuałem.

Podsumowanie

Świece zapachowe Yankee Candle nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością. Produkty są zróżnicowane, a dzięki akcesoriom można czerpać jeszcze większą przyjemność z ich użytkowania. Warto rozważyć ich zakup podczas poszukiwań idealnych prezentów świątecznych. Obdarowywane osoby z pewnością docenią taki gest. Przed zakupem dużych świec warto zaopatrzyć się w samplery i wytestować różne zapachy.