Wśród  bogatej oferty certyfikowanych maszyn budowlanych firmy RemonTech na uwagę zasługują również wysokiej jakości podajniki siatki podtynkowej, które należą do grupy nowych urządzeń  produkowanych bezpośrednio przez RemonTech.

Wydajność pracy dzięki podajnikom RemonTech

Głównym zadaniem innowacyjnych podajników siatki podtynkowej jest istotne  ułatwienie, zwiększenie wydajności i przyśpieszenie pracy fachowca. Na rynku można spotkać się ze zmiennym nazewnictwem produktu. Często używa się takich terminów jak odmierzarka siatki elewacyjnej, dozownik do siatki podtynkowej czy choćby dyspenser podajnik do folii. Podajnik  służy do rozwijania i precyzyjnego odmierzania  różnorodnych materiałów zwiniętych na rolce wśród których możemy choćby wyróżnić: siatki, folie, membrany czy tapety. Podajnik jest bardzo przydatnym urządzeniem przy zatapianiu siatki elewacyjnej w czasie prowadzenia prac budowlanych polegających m.in. na ocieplaniu budynków. Świetnie się również sprawdzi przy odmierzeniu materiałów w hurtowniach czy sklepach.

 

Listwa maskująca karnisz

styroplast.pl

Oferta podajników RemonTech 

RemonTech jest producentem specjalistycznych podajników pozwalających na wykonywanie prac budowlanych (i nie tylko) na najwyższym poziomie. Podajniki są przeznaczone do samodzielnego montażu a w każdym zestawie znajdują się wszystkie elementy danego podajnika takie jak: komplet śrub oraz obszerna instrukcja obsługi, dzięki której montaż podajnika nie stworzy problemów. 

RemonTech oferuje podajnik RP 120 bez licznika, który  służy do rozwijania folii, siatek, membran czy tapet zwiniętych na rolce. Można go ustawić  na posadzce czy stole albo bezpośrednio powiesić na rusztowaniu. W razie potrzeby można również zamontować kółka, które wchodzą w skład produktu. Maksymalna długość rolki przewidziana dla tego modelu wynosi 126 cm, a jej średnica do 28 cm. Wymiary produktu wynoszą 137 cm x 49,5 cmx 36 cm a waga 10,2 kg. Poszczególne elementy podajnika są wykonane z blachy stalowej, ocynkowanej oraz proszkowo lakierowanej, ogranicznik prosty, stożkowy oraz rura z aluminium, a kółka ze stali oraz tworzywa sztucznego.

Podajnik RP 120 z licznikiem oprócz tych samych funkcji i parametrów technicznych co jego poprzednik bez licznika zapewnia również odmierzanie zwiniętych na rolce materiałów. Zamontowany licznik umożliwia precyzyjne i dokładne odmierzenie zadanej długości, co znacząco ułatwia codzienną pracę. 

RemonTech oferuje również podajniki serii RP 170 bez licznika oraz z licznikiem, które różnią się od ich poprzedników serii RP 120 zasadniczo danymi technicznymi  produktu. W podajniku RP 170 maksymalna długość rolki wynosi aż 172 cm a jej średnica 28 cm. Produkt ma większe wymiary, które odpowiednio wynoszą: 182 cm x 49,5 cm x 36 cm, a waga podajnika to 11, 2 kg.

Każdy z wyżej wymienionych podajników RemonTech zapewnia fachowcowi niezwykle wydajną pracę wpływając korzystanie na jej komfort i czas. Szczegóły oferty https://www.maszynadocieciastyropianu.pl/