Ceramiczne zestawy kawowe czy herbaciane z logo własnej firmy to bardzo praktyczny, skuteczny i zarazem subtelny sposób na zareklamowanie swojej działalności. Takie komplety są często potrzebne i sprawiają, że firma dyskretnie zapada w pamięć klientom. Jest to rozwiązanie uniwersalne, które pasuje w niemal każdym miejscu. Co więcej, zestawy kawowe i herbaciane od VEUS Druk & ABANTE kubki z tej oferty https://kubki.veus.pl/?zestawy-kawowe,28, to produkty wyróżniające się wysoką jakością i estetycznym wykonaniem. Dlaczego jeszcze warto je mieć?

Zestawy kawowe i herbaciane – subtelny sposób na reklamę marki

Z pewnością wiele osób nie pochwala nachalnej i agresywnej promocji, niezależnie o jakiej firmie mowa. Ogromne plakaty na każdym kroku czy niezliczona ilość ulotek mogą dość szybko zniechęcać potencjalnych klientów. Obecnie widoczny jest nawał reklam emitowanych ze wszystkich środków masowego przekazu, jak telewizja, Internet czy radio. To sprawia, że konsumenci często nabierają negatywnego nastawienia do takich firm i rezygnują ze skorzystania z ich oferty.

Tymczasem zestawy kawowe i herbaciane to doskonały pomysł na nienachalną promocję dla niemal każdej marki. Podając klientom aromatyczną kawę w pięknej filiżance z logo firmowym, można być niemal pewnym, że wywoła to spore wrażenie na odbiorcach. Jest to przede wszystkim reklama niespodziewana i bardzo dyskretna. Taki ruch może sprawić, że klient zapragnie dowiedzieć więcej o firmie, której znak rozpoznawczy mieści się na naczyniu.

Co wyróżnia zestawy kawowe i herbaciane od VEUS Druk & ABANTE kubki?

Przede wszystkim zestawy kawowe i herbaciane od VEUS Druk & ABANTE kubki z www.kubki.veus.pl to wysoka jakość wykonania produktów. Komplet jest wykonany z wysokogatunkowej porcelany – głównie europejskiej lub royal – dzięki czemu jest trwały i solidny. Zestaw można użytkować zgodnie z przeznaczeniem, nie obawiając się przykładowo o odpadnięcie ucha czy inne samoistne uszkodzenia. Co więcej, naczynia są zaprojektowane tak, by korzystanie z nich było przede wszystkim wygodne.

Jeśli natomiast mowa o nadruku czy logo na porcelanie, to zestawy kawowe i herbaciane od VEUS Druk & ABANTE kubki są pokrywane grafiką z największą starannością. Wykorzystuje się do tego nowoczesne technologie, by wybrany projekt został odzwierciedlony możliwie najlepiej – szczególnie jeśli chodzi o jakość obrazu i jego kolorystykę.

Co więcej, zależnie od wybranego rodzaju zestawu, można je wzbogacić, poprzez zastosowanie dodatkowych zdobień, jak:

  • nadruki złotem i platyną,
  • nadruki na spodzie i na spodku,
  • zdobienia paskiem na spodku,
  • technologia Termo Ink,
  • nadruki personalizowane

Uniwersalne zastosowanie zestawów kawowych i herbacianych od VEUS Druk & ABANTE kubki

Komplety do kawy czy herbaty z własnym logo świetny sposób na promocję wielu różnych firm. Doskonale pasują zarówno do ekskluzywnych kompleksów hotelowych, jak i urokliwych, kameralnych pensjonatów. Podanie wówczas gościom napojów w zestawie kawowym czy herbacianym od VEUS Druk & ABANTE kubki, to dobry pomysł, by zapaść im w pamięć. Szczególnie warto o tym pomyśleć wtedy, kiedy klienci podczas pobytu w placówce, codziennie korzystają miejscowego bufetu.

Zestawy kawowe i herbaciane są także idealnym sposobem na subtelną reklamę do każdego biura otwartego na kontakt z klientem. Eleganckie logo umieszczone na filiżankach czy talerzykach będzie się szczególnie dobrze prezentowało w kancelarii prawniczej, biurze księgowym czy u projektanta wnętrz. Zestawy kawowe i herbaciane od VEUS Druk & ABANTE kubki to również ciekawe rozwiązanie dla artystów chcących w nietypowy sposób promować swoją sztukę.